Jump to content
IGNORED

Sta ste pazarili ovih dana


Merlak

Recommended Posts

  • 4 weeks later...

novi dusek za spavanje. memory foam. iz nekog razloga se budim sva raspadnuta u ledjima vec danima, sve me zivo boli. spavamo nedeljama i malo na krivo jer smo slomili (i ovaj) ram iznutra nekako (rvali se ko je jac:isuse::wub:i) pa cekam da stigne nov deo da zamenim. 

 

nov dusek je kao da si u oblacima. kao da si u najboljem hotelu ususkana i ne izlazi ti se iz kreveta. 

 

samo da se jos izlevelišemo horizontalno i bice savrseno. nadam se. 

 

 

Edited by mustang
Link to comment

Moram taj dusek i ja, dosta je patnje bilo.

Hahaha ali kakva zabava u ove rane vecernje, nedeljne sate, zapravo od Bruklinskovog depilatora- depiliranja haha

Covek ne moze ni da objavi sta je kupio a da se manijaci ne okupe :fantom:


[emoji38][emoji38]
Link to comment

cekam paticice napokon posle 7-8 godina slicne koje sam imala. mozda uzmem jos jedan par, u stek da stavim kad upropastim ove. stare, totalni raspad, nisam bacila jer mi bilo zao da se rastanem sa njima. kad nesto volim, onda bas bas bas volim 

Edited by mustang
Link to comment

Već 5 godina nosim samo asics, od kada sam prve zemio sa ebay-a, tad je izbor kod nas bio smehotresan ali napreduje tref. Nenadjebivi su. Asics mislim, ne tref. :)

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment

nema vise u mom broju, nestale sa sajta posle dan. nisam gledala imate li vi :) (pogledala, imate....lucky you :D)...mozda kupim u drugoj boji jbga al ja bas volim ovu drecavo zutu 

 

da da

i meni je asics broj jedan pa adidas i nb

 

imala sam pre isto drecavo zute noosa tri 9, te sto su se raspale, jos ih nisam bacila, al sa ovim 12, stvarno mi nije jasno koja je to tehnologija da su toliko lagane

 

 

a da, imam i jedne patike sketchers, odlicne za hajking, rkam ih svaki dan jos su zive. 

 

 

Edited by mustang
Link to comment

Pazario stabilniji samostojeći štap pre nedelju dve. Ima i lampu pa kad ljosnem mogu da vidim gde sam pao 

 

Bx9Yc3P.jpg

 

nxKjcKU.jpg

 

 

i pazario još jedan HD od 4 Tb 

samo muziku imam na kompu a backup pravim 'nako seljački, sve dupliram

 

oy2jsUE.jpg

 

 

treba da ih lepo složim u kućište ali sam lenj

Link to comment

Meni treba jedan eksterni HD, za bekap. Imam jedan, na kome su mi svi fajlovi od kad posedujem kompjuter, znači 20 i kusur godina, ali star je 7-8 godina, vučem ga svuda i počeo je da zlokobno klikće i čuje se, ako crkne, neću si oprostiti.

Jel tu ima koji je bolji/ lošiji, vezara sam za elektroniku?

Link to comment

ako ti treba samo za storage kao meni, onda kupi najjeftiniji. Operativni sistem mi je na SSDu, sve ostalo su obični HDovi. Najstariji je star možda i deset godina, on je od 1 Tb, služi mi za privremeno skidanje koječega pa to onda prebacujem na druge, veće.

 

Kupio sam ovaj i taj je, rejkao bih, bio najjeftiniji. Stigao mi za dva dana, lepo upakovan i u originalnom, zatvorenom pakovanju. (mnoge naše firme servisiraju hard diskove pa ih prodaju kao nove. te prepoznaš jer nemaju ili je otvorena ona zaštitna kesa Imam drugare koji rade u nekim od tih firmi. Servisirane HDove kao nove ponekad prodaju Ewe computers a i ovde hvaljeni Emi computers. ko zna šta tek rade Gigatroni i slični

Edited by Bujodrag
Link to comment
4 minutes ago, Tihajeza said:

Meni treba jedan eksterni HD, za bekap. Imam jedan, na kome su mi svi fajlovi od kad posedujem kompjuter, znači 20 i kusur godina, ali star je 7-8 godina, vučem ga svuda i počeo je da zlokobno klikće i čuje se, ako crkne, neću si oprostiti.

Jel tu ima koji je bolji/ lošiji, vezara sam za elektroniku?

 

 

drugar će mi dati fioku pa ću od jednog HD možda da napravim eksterni. Kupi bilo koji 3,5 HD pa napravi eksterni od njega. Treba ti ta fioka ili kako to već zovu i jedan USB kablić. Ovi koje prodaju kao več srejene su manji, lečine za laptop ali im zbog veličine nabudže cenu. Veća torba ili ranac rešavaju problem a jeftiniji su

Link to comment
20 minutes ago, Tihajeza said:

Meni treba jedan eksterni HD, za bekap. Imam jedan, na kome su mi svi fajlovi od kad posedujem kompjuter, znači 20 i kusur godina, ali star je 7-8 godina, vučem ga svuda i počeo je da zlokobno klikće i čuje se, ako crkne, neću si oprostiti.

Jel tu ima koji je bolji/ lošiji, vezara sam za elektroniku?

  postoje razlike u brzini ali to ti je bitno samo ako na njemu radiš neke komplikovane kompjuteraške poslove ili na njega instaliraš zahtevne igrice. Ako je samo za storage nema bitne razlike.

Tu je SSD mnogo bolji i brži, zato mi je na njemu samo operativni sistem. SSDovi većeg kapaciteta su mnogo skupi.

 

 

 

Edited by Bujodrag
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...