Jump to content
IGNORED

Sta ste pazarili ovih dana


Merlak

Recommended Posts

METROSEXUAL ALERT! METROSEXUAL ALERT!

 

- Ako ste musko, citanje ovog posta smanjice vam nivo testosterona u telu za 50%
- Ako ste zensko, nivo estrogena ce vam ostati netaknut, a mozda se poveca za 10-15%

 

Pre dva dana sam bio prinudjen da sebi kupim novi elektricni depilator, posto mi je prethodni otisao na vecna lovista:vikleri:

6az8wYb.jpg

 

Jos uvek ga nisam isprobao, ovo ce mi biti prvi put da koristim Braun Silk-epil, prethodna dva koja sam imao su oba bila Philips Satinelle (stariji i noviji model), a trajala su po nekoliko godina pre nego sto su mi otkazala poslusnost, inace vec dugi niz godina se samostalno depiliram, za tako nesto imam tri jako dobra razloga, prvi je teretana, drugi su tetovaze, a treci verovatno i najvazniji je taj sto sam prirodno polucosav, pa mi na nekim delovima tela nikada nisu rasle dlake, sto je dovelo do toga da sam vec nakon puberteta izgledao kao da sam otisao na depilaciju tokom koje sam pobegao iz salona nakon pola odradjenog posla, jednostavno estetski mi je bilo bolje da uklonim sve dlake.

 

Nikada nisam ni pomisljao da idem u salon za depilaciju niti da koristim one nekakve trake za depiliranje sto stalno reklamiraju, u startu sam bio odlucio za naj hardkor opciju i dobro se secam dana kada sam kupio prvi elektricni depilator, to prvo depiliranje mi je verovatno bilo najbolnije iskustvo u zivotu sto se tice fizickog bola, trajalo je satima i mislio sam da cu da umrem nakon svake pocupane dlake, a ponavljam da nisam bio nesto preterano dlakav, kao i da ih nisam imao na svim delovima tela, cak su i dlake bile poprilicno tanke, medjutim taj bol koji sam osecam svaki put kada bi depilator dosao u dodir sa mojom kozom je bio nepodnosljiv, ma ni najkomplikovanije tetovaze koje sam radio na najbolnijim delovima tela nisu bolele ni priblizno toliko, iako su seanse trajale satima i satima, tako da od tog prvog dana mog koriscenja depilatora imam maksimalni respekt za sve zene koje prolaze kroz tu torturu, naravno pricam samo o depiliranju, brijanje i trimovanje su fejk.

 

Da kucnem u drvo, i dalje imam svaku dlaku na glavi, a posto mi je fensi frizura uvek bila jedna od najbitnijih stavki kada je u pitanju moj licni imidz, to je jedini deo tela gde imam dlake (naravno uz trepavice i veoma uredne obrve), bradu i brkove i da sam hteo nikada ne bih mogao da imam, posto sam i na tom delu poprilicno cosav, pa i ono malo dlaka sto tu raste uglavnom iscupam pincetom, dok depilator koristim za celo telo od kljucne kosti, pa do malog prsta na nozi, gde god se pojavi neka dlacica, unistim je depilatorom, bolje da ne prepricavam kako su bolele intimne regije i tamo gde je koza najtanja i najneznija, to je u pocetku bio pravi horor koji nikome ne bih preporucio, iako su finalni rezultati bili fenomenalni, u smislu da nema niceg lepseg nego kad nemas nijednu jedinu dlacicu na sebi, ne racunajuci lice i glavu, ovaj sad novi Braun depilator koji sam kupio ima i specijani trimer za intimnu regiju, ali meni licno nije potreban i dacu ga nekoj drugarici, danas sam potpuno naviknut na bol koji izaziva depilator i veoma malo dlacica mi raste na telu nakon silnog njihovog unistavanje prethodnih godina.

 

Ranije sam se depilirao na svake dve nedelje, a sada to radim jednom mesecno i bukvalno mi treba najvise pola sata da fino i detaljno celo telo predjem depilatorom, drago mi je sto sam uspeo da istrpim tu nenormalnu bol u pocetku i da mi to vise ne predstavlja nikakav problem, jeste malo blam pricati otvoreno o ovim stvarima, ali kao neko ko ne voli dlake ni na muskarcima ni na zenama, odlucio sam da podelim moje iskustvo sa elektricnim depilatorima i moracu pod hitno da odgledam neki stari film sa Arnoldom, da malo vratim nivo testosterona u normalu :D

Edited by Бруклинский
Link to comment






Il da posaljes text Braun-u da te odmah ustoliče na mesto pisača tekstova za marketing kampanje? [emoji106][emoji28]

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

Link to comment

:lol:

pa meni za jednu nogu treba pola sata. ovde je reč ili o potpuno ćosavom čoveku ili o patuljku.

inače, braun imam skoro 20 godina jedan aparat i dalje radi. preživeo je skok u kofu punu vode. trebalo bi da su oni izmislili tu spravu.

Link to comment
13 hours ago, slepa živana said:

:lol:

pa meni za jednu nogu treba pola sata. ovde je reč ili o potpuno ćosavom čoveku ili o patuljku.

inače, braun imam skoro 20 godina jedan aparat i dalje radi. preživeo je skok u kofu punu vode. trebalo bi da su oni izmislili tu spravu.

 

183 cm, molim lepo, ne bih mogao da prodjem kasting za Snezanu i sedam patuljaka :D

 

Pa rekao sam da sam prirodno polucosav, ranije mi je depiliranje trajalo satima, pre svega jer je mnogo bolelo, ali sada traje malo duze od epizode South Parka.

Za sve ove godine depiliranja, unistio sam veliku vecinu dlaka koje su mi rasle, ovo sada sto mi je preostalo je mozda 10% dlakavosti kod prosecnog muskarca.

 

11 hours ago, Matilda Ivancic said:

Lepa mušema, lep leopard dezen. Da nemaš slučajno tepih na zidu?

 

Nemam, moje zidove su ranije krasili posteri uglednim dama kao sto su Jenna Jameson i Pamela Anderson, a sada na njima iskljucivo stoji veliki vodja Putin :cool:

Edited by Бруклинский
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...