Jump to content
IGNORED

Sta ste pazarili ovih dana


Merlak

Recommended Posts

10 minutes ago, mustang said:

nece primetiti :laugh:

Primetila je verovatno na bankovnom izvodu, čeka me na volej. Šalim se, imao sam dosta prekovremenog plus ova jebena situacija pa podržava svaki moj hir a i njoj sam kupio par komada :lol:

Link to comment
19 minutes ago, maheem said:

E drago mi je. Ja sam za ova dva meseca kupio cca 100 ploča. Mislim da ću ih uneti u stan kad žena bude odsutna ili pod tušem recimo, moram još da razradim strategiju.

sta posedujes od uredjaja?

Link to comment
4 minutes ago, maheem said:

Primetila je verovatno na bankovnom izvodu, čeka me na volej. Šalim se, imao sam dosta prekovremenog plus ova jebena situacija pa podržava svaki moj hir a i njoj sam kupio par komada :lol:

kakav prevarant :thumbsup:

Link to comment

@maheem

par komada naspram stotinu :laugh:

 

ovako povrsno i sa distance sto vidim, mislim da imas najcool i prelepu zenu ...da dovuces ceo amoeba records oprostila bi ti samo da ti padne u zagrljaj  :D

 

no te preokupe

Link to comment
33 minutes ago, 3opge said:

sta posedujes od uredjaja?

Dva audiotechnica deka sa ortofon concorde scratch mkii, ecler mixer, krš marantz pojačalo i krš warfedale zvučnike. Jedino su mi sluške dobre.

Kaparisao sam stare 1200 u odličnom stanju, uskoro ću morati zvučnike pazariti al još ne razmišljam o tome. Hteo bih pasivne za gajbu i aktivne za dj pult, al o tom potom.

Link to comment
4 hours ago, maheem said:

E drago mi je. Ja sam za ova dva meseca kupio cca 100 ploča. Mislim da ću ih uneti u stan kad žena bude odsutna ili pod tušem recimo, moram još da razradim strategiju.

Thank you for your service:D

 

 

Link to comment



[mention=1093]maheem[/mention]
par komada naspram stotinu [emoji23]
 
ovako povrsno i sa distance sto vidim, mislim da imas najcool i prelepu zenu ...da dovuces ceo amoeba records oprostila bi ti samo da ti padne u zagrljaj  [emoji3]
 
no te preokupe


Ako je najkul i prelepa zena, a verujem ti, onda nema on koristi od toga, vec ona... cim kupi 100 ploca [emoji3]
Link to comment
6 hours ago, zorglub said:

 

Gde je ovo?

to je na smederevskom putu, konkretno dve stanice posle kaluđerice.

problem je što već posle cvetkove pijace na dobrom delu puta nema nikakvog trotoara, dve trake za vozila, a uz kolovoz kanal s pacovima.

Edited by slepa živana
Link to comment
6 hours ago, slepa živana said:

problem je što već posle cvetkove pijace na dobrom delu puta nema nikakvog trotoara, dve trake za vozila, a uz kolovoz kanal s pacovima.

 

Onda je jako hrabro što planiraš tuda da ideš, s obzirom da još ne znaš da voziš. Za naše puteve treba iskustva, a ja sam prilična sojka po tom pitanju zbog tuđih iskustava.

Link to comment
31 minutes ago, zorglub said:

 

Onda je jako hrabro što planiraš tuda da ideš, s obzirom da još ne znaš da voziš. Za naše puteve treba iskustva, a ja sam prilična sojka po tom pitanju zbog tuđih iskustava.

 

+1

 

@slepa živana  ovo je realno najopasnije za bicikliste.

Link to comment
 
Onda je jako hrabro što planiraš tuda da ideš, s obzirom da još ne znaš da voziš. Za naše puteve treba iskustva, a ja sam prilična sojka po tom pitanju zbog tuđih iskustava.
za sve puteve treba iskustva a na žalost ni to nije ponekad dovoljno. Rasejanih (i neiskusnih) vozača ima svugde a nadam se da će sad sa povećanjem broja biciklista usporiti uprkos asfaltu.

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...