Jump to content
IGNORED

Sta ste pazarili ovih dana


Merlak

Recommended Posts

Puši li neko cigarilose? 
Te može da preporuči nešta. 
Kad već pušim paklo deset dana. Možda jedan cigarilos uz vino i/ili kafu. 
To nije pušenje, ako tako malo pušiš možeš i da prekineš...
[emoji12]



... Shiit has hit the fan...

Link to comment
Glupost po običaju moj pembltone. 
To tvoje kompulsivno usisavanje nije pušenje već bolest. Zato si i moro da prekineš. Moraš imat meru da bi znao da uživaš. 
Dobro ako to tvoje pućkanje daje utisak izuzetnosti...
Bezveze se truješ onda...



... Shiit has hit the fan...

Link to comment

Imam jednog dragog drugara s kojim se nažalost redje vidjam poslednjih godina jer se odselio u Aleksandrovac.

 

E, on niti je pušač niti pije.

Ali, voli povremeno da sebi učini plezir pijući neko izabrano piće, valjda neki burbon i da popuši dobru cigaru.

On u tome uživa kao pravi sladokusac i poznavalac tematike a ne kao ja, narkoman.

 

Jednom sam kod njega svratio s još jednim drugarom. E, taj se tek ne uklapa u moje uobičajeno društvo. Lik je (bio) profesionalni vojnik. Proveo je silne godina negde na istoku i tim Afganistanima, tamo gde ratuju, i radio pride za nekakve bezbednosne kompanije. On je često vidjao i učestvovao u borbama a raspolaže valjda i nekim borilačkim veštinama. Lik je za mene kao neki vanzemaljac.

 

Ali, našli smo i dodirne tačke: i njega interesuju muzika i seks, više od svega ostalog. A i droge i alkoholi  

 

I jednom sedimo kod ovog prvog a on bio raspoložen ili nešto slavio i izvadi za svakog od nas po jednu kohiba cigaru, onu veliku što košta više od 20 evra komad i otvori flašu nekog pića.

 

E, to je zaista bilo bacanje bisera pred svinje jer nas dvojica smo valjda već bili pijani a i da nismo pili bismo tad i onaj industrijski alkohol i pušili šta god da se dimi.

 

Ali još uvek pamtim to veče, ne samo zbog stvari koje nisu za priču čak ni na ovom svetom forumu, nego i zbog poštovanja koje sam osetio prema tom drugaru. On je zaista uživao u toj cigari i u tom piću, od svoje volje. Čist estetizam.

Ja nikad tako nisam doživeo ni pljuge ni piće.

Link to comment

bas mi se svidele pa sam uzela jedne za ivanovu godmother, jedne za njegovu bff mamu i za mene.  to su moje bff’s anyway...pa da sve tri imamo iste :wub:

 

 

 

4C1B22A1-417A-4686-9DBA-79A478463F0C.jpeg

Edited by mustang
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...