Jump to content
IGNORED

Sta ste pazarili ovih dana


Merlak

Recommended Posts

Za one koje mozda interesuje: americki Carhartt se otvorio i u Evropi, Austrija najblize, asortiman im je jos uvek malo ogranicen, mada nude i delove Dungarees programa.

Cene su vise nego OK, kvalitet pamuka odlican provereno, trajnost zagarantovana, asortiman doduse mozda malo previse konzervativan ali vredi svaku paru.

 

 

@darling pokazao bih ti par novopristiglih stvari, onaj sorc je idimidodji mi za njih, al' se bojim pojavice se opet neko da pametuje :isuse:

Prema tome, trazi sama :) 

Link to comment

e hvala ti od srca sto si me kaznio na racun drugih :D

i ja sam kupila nesto u zari neprimereno mojim godinama i ugledu, a ti trazi sam, zabole me dupe sad posle svega da ti pokazujem :D

 

 

Edited by darling
Link to comment
2 hours ago, darling said:

e hvala ti od srca sto si me kaznio na racun drugih :D

Tebe da kaznim?! 

Ja?!

 

Uostalom, otvoris orman... :D

 

2 hours ago, darling said:

i ja sam kupila nesto u zari neprimereno mojim godinama i ugledu, a ti trazi sam, zabole me dupe sad posle svega da ti pokazujem :D

Sta, sta??? :D 

Link to comment
  • 2 weeks later...
6 hours ago, MayDay said:

nocb53.jpg Sačekala sam da potamnim da ti okačim. :D

 

 

super ti je kosa! sta radis sa njom? ocu ja tako

 

 

svecane patike :D 

bode me beli djon ali prezivecu. mnogo su mi lepe. udoban djon im fali ali i onako stavljam uloske unutra zbog ravnih stopala

 

 

91A083CE-ABB1-48EB-8CBB-C383A8C3A024.jpeg

Edited by mustang
Link to comment

Operem posle plaže, stavim kondicioner, onda malo obavljam stvari napolju dok se suši i posle nekad smotam iznad glave gumicom. I tako posle i prespavam i ujutro mi bude dole ukovrdžana.

Link to comment

a ja pomislila dženifer aniston

 

pa kad vidim koji je topik, setim se da sam poslednje kupila dva metra gurtne. jutane. da napravim ručke za nešto... eto to je.

Link to comment
28 minutes ago, slepa živana said:

setim se da sam poslednje kupila dva metra gurtne. jutane. da napravim ručke za nešto... eto to je.

kritika savremene umjetnosti :fantom:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...