Jump to content
IGNORED

Sta ste pazarili ovih dana


Merlak

Recommended Posts

Pitacu je, cim stekne malo iskustva, i njoj je novo: inace, tvoj argument sam svojevremeno potezao u jednoj od ovdasnjih 'za i protiv pamuka' rasprava u kojoj su me antipamuklije u zemlju sabile tvrdnjama da je pamuk go kurac, a da od nepamuka bolje nema.

Na moj pokusaj da skrenem paznju na cinjenicu da se radi o novim materijalima, ne starijim od 20-ak i mozda malo jace godina i da ne znamo kakve sve posledice mogu da ostave na kozu sa sve porastom kukanja na razne alergije i ostale pratece pojave, bio sam sabijen u zemlju uglavnom argumentima o raznim testiranjima koje su sprovele renomiranetm institucije.

Nisam ni hteo ni smeo da se upustam u dalju raspravu, obaska sto mi je taj argument licio na argumentisanje/reklamiranje raznih farmaceutskih industrija koje od kupca/potrosaca ocekuju da im bezrezervno veruje ili ima da mre (daleko bilo) u roku od 'odma.

Isto vazi i za masu takozvanih testova kojima se, opet od strane renomiranih institucija, tvrdi da sediste za bebe u kolima mora da bude bas ovako, a nikako drugacije: sve u svemu, smuti pa prospi, sindrom cuvenog Aspirina za koji je - u razmaku od samo 1 decenije - tvrdjeno da pouzdano ubija, steti potomstvu, itd, itd, da bi se zatim otkrilo da konzumiranje samo 1 tablete dnevno produzava zivot skoro pa neograniceno.

Sa sve prodavanjem price/mode da nema uspesne voznje biciklom ako se ne obuces bas tako i tako, uspesnog pentranja po sumama i gorama ako na sebi nemas bas to i to i nista drugo, uspesnog trcanja ako se nisi obukao i opremio bas tako i tako i nikako drugacije...

 

Inace, pamuk je 1 car nad carevima i na pamet mi ne bi palo da ga menjam, kod carapa narocito, da nisam slucajno probao: trebaju mi za camac i situacije u kojima ne mogu da sacuvam noge od masivnijeg kvasenje, u trajanju od max. 1 sat, a i to samo privremeno, sa obaveznim menjanjem i zarad doktorskih preporuka, s obzirom da sam trenutno u situaciji rekonvalescenta.

 

Tako da, sve u svemu - videcemo.

Za sada - preporuka.

 

 

@ToniAdams Ne hodam s njima na nogama, mozda 5-6 metara tamo-ovamo... :) 

Edited by namenski
Link to comment

Kupio sin bermude u springfildu prekjuče, juče ih obukao i posle sat vremena se vraća kući sa totalno iscepanom nogavicom. Kad je čučnuo, a navodno je ključno to što mu je telefon bio i dzepu, one se raspale po dužini tik uz šav. Pri tom bermude su od teksasa i nisu mu bile tesne. 

 

Da li ima smisla da reklamiram? 

 

Ovo je pe moglo na hejt

Edited by Sara
Link to comment
On 15.7.2018. at 11:10, Katikon said:

Ima, vratice odma, mom momku su isto tako pukle, isto je cucnuo, squatting slav

 

stvarno! zvali nas posle 2 dana i vratili pare ;)

truo materijal nacisto :/

Link to comment
50 minutes ago, Sara said:

 

stvarno! zvali nas posle 2 dana i vratili pare ;)

truo materijal nacisto :/

 

mene je h&m jos jednom iznenadio. odnela sam neku majicicu koju sam kupila u maju, i kojoj se u drugom pranju pojavila rupica. neko bi to uvatio iglom, al ja ne umem. i odnesem je. pita momak s kase, izvolite, ja kazem reklamacija, pruzim majicu uz "samo da nadjem racun", a on meni, ako je reklamacija, ne mora racun. eto da ostane zabelezeno kome treba za buducnost.  

Link to comment
8 minutes ago, Delija67 said:

Prodali su ti polomljenu ciglu

Ali kako je slozio boje na fotki, tezak hipster.

 

Jel to moze da se vozi bez moto dozvole, ili?

 

sasrecom ga drndao :)

Link to comment
58 minutes ago, Delija67 said:

Prodali su ti polomljenu ciglu

Ma jok, bila je cela, nego sam je ja usput skrcao. :(

 

Ali je zato postansko sanduce OK, malo zardjalo ali radi.

 

@Majo Ma jok, ne moze vise nijedan bez dozvole, ali za ove do 50ccm se nekada uz B automatski dobijala i dozvola za AM.

Koliko cujem sada vise nije tako, polozis za kola (B), ali trt, moras posebno i  za "bicikl sa pomocnim motorom". Hvala, i uzeo sam ga za drndanje, do prodavnice i tako to. :)

Edited by JozoMujica
Link to comment
6 hours ago, darling said:

 

mene je h&m jos jednom iznenadio. odnela sam neku majicicu koju sam kupila u maju, i kojoj se u drugom pranju pojavila rupica. neko bi to uvatio iglom, al ja ne umem. i odnesem je. pita momak s kase, izvolite, ja kazem reklamacija, pruzim majicu uz "samo da nadjem racun", a on meni, ako je reklamacija, ne mora racun. eto da ostane zabelezeno kome treba za buducnost.  

 

i sta to znaci? zamenis za drugu majicu ili ti daju kredit u vrednosti majice da mozes da potrosis

pare ti ne vracaju ako ti ne uzmu racun, zar ne?

Edited by mustang
Link to comment
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...