Jump to content
IGNORED

Sta ste pazarili ovih dana


Merlak

Recommended Posts

U Indjiji u Tom Tailoru jaknu i farmerke za malo manje od sto evrica, sto je uspeh jer farmerke ne mogu da ubodem broj 34/36 osim jednom u 97 godina. Ali na Sportsdirectu sto sam lepo prosao, svaka mi dala. Zimske cipele udobne ko patike, marka je neka Gelert ali nebitno, 33.5e a ubijaju koliko su me odusevile. Plus nasao broj 48 i 2/3 neke Adidas indoor patike za mali fudbal za 38 evrica i odma' pazario, plus jos ponesto sitno oba puta, da naguram do 49e.

 

I novije auto ali je isto njemacke marke Opel ko i staro pa nije zanimljivo za prijaviti, pogotovo sto je na prodaju...

Link to comment

Legend često ima farmerke/pantalone većih brojeva, ja samo kod njih i kupujem u poslednje vreme (36/36 npr). Ne znam da li ih imaš negde blizu... 

Edited by Lezilebovich
Link to comment
U Indjiji u Tom Tailoru jaknu i farmerke za malo manje od sto evrica, sto je uspeh jer farmerke ne mogu da ubodem broj 34/36 osim jednom u 97 godina. Ali na Sportsdirectu sto sam lepo prosao, svaka mi dala. Zimske cipele udobne ko patike, marka je neka Gelert ali nebitno, 33.5e a ubijaju koliko su me odusevile. Plus nasao broj 48 i 2/3 neke Adidas indoor patike za mali fudbal za 38 evrica i odma' pazario, plus jos ponesto sitno oba puta, da naguram do 49e.
 
I novije auto ali je isto njemacke marke Opel ko i staro pa nije zanimljivo za prijaviti, pogotovo sto je na prodaju...
Ovoliki tekst samo da bi na kraju provukao kako uzeo novu astru :isuse:

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

Link to comment

Tako je, i sigurno je bio veliki car, taj Ingvar Komprad. Samo racionalno, nista bahacenje.

 

Imam Legend u SM ali broj 36/36 se nalazi kao dobar dan a 34/36 jednom u 700 modela, ne znam zasto. Bice da je do mene i moje krakate gradje, struk mi cesto odgovara i 33 ali onda ne mogu da uguram butine nikako :(

Link to comment

mi šlank smo van jusa

:sleep:

 

 

ja kad natrčim uzmem levisice i to je to. jednom me neka fuxa presvukla za navigare(koje nisam ni planirao da kupim

 već sam samo ušao u radnju da vidim šta ima, a postao sam svestan da sam ih uzeo tek kad sam izašao iz radnje) te su mi kulturiška za spec prilike

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment
1 hour ago, kud u maglu Simoviću said:

mi šlank smo van jusa

:sleep:

 

 

ja kad natrčim uzmem levisice i to je to. jednom me neka fuxa presvukla za navigare(koje nisam ni planirao da kupim

 već sam samo ušao u radnju da vidim šta ima, a postao sam svestan da sam ih uzeo tek kad sam izašao iz radnje) te su mi kulturiška za spec prilike

Garant si se ponadao necemu vise kad ono :P

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...