Jump to content
IGNORED

Sta ste pazarili ovih dana


Merlak

Recommended Posts

Ja pozdravljam JozinoMujicino kupovanje kuće, i zato što je kuća i okućnica ozbiljna obaveza. I verujem da je svesno prihvatio te obaveze...




...shiit has hit the fan....

Link to comment

Fala drugari, nisu problem obaveze, i do sad sam ziveo u kuci samo u gradu,  dvoriste jest bilo manje ali na isto se svodi. Mozes samo da pokosis, a mozes i da izgines oko voca, cveca... Veca je obaveza ova koja me ceka narednih 240 meseci, svakog prvog. :D

Link to comment
Fala drugari, nisu problem obaveze, i do sad sam ziveo u kuci samo u gradu,  dvoriste jest bilo manje ali na isto se svodi. Mozes samo da pokosis, a mozes i da izgines oko voca, cveca... Veca je obaveza ova koja me ceka narednih 240 meseci, svakog prvog. [emoji3]

[emoji106][emoji111][emoji106]
Za prvo
☹[emoji34]☹
Za drugo...
Link to comment

ja sam išla na pijac da pazarim jagode i trešenje, a pazarila sam kilo višanja, gnjilih i kiselih.

polako stičem fobiju od kupovine bilo koje vrste.

Link to comment

hvala lepo. bacila sam ih u đubre.

osim toga, prošlog meseca sam kupila da prostite gaća, u vrednosti od preko 6 hiljada dinara. pola mi je veliko, a pola mi je malo, nijedne ne mogu da nosim.

jedino dobro oko tih gaća što su mi prodavačice uvalile nekakvu ogavnu tigrastu pidžamu gratis. e nju nosim i danju i noću, jedino na posao ne idem u njoj.

Link to comment

gospode zivana :rolf:

ali razumem te 100 posto invertovano. ja samo gace uspevam da kupim kako treba, ostalo sve mashim tamo vamo :dry:

sent from bubamoto

Link to comment



Ne, ne znam na kakvu divlju gradnju misliš. Gde postoje divlje izgradjeni objekti u blizini Šumaričkog jezera?
 

Fazon savskog nasipa, nije predvidjeno za gradnju u blizini jezera, Ali su lokalni mocnici zidali, dal sa dozvolom ili bez, ne bih znao.



Sent from my LEX820 using Tapatalk

Link to comment
hvala lepo. bacila sam ih u đubre.
osim toga, prošlog meseca sam kupila da prostite gaća, u vrednosti od preko 6 hiljada dinara. pola mi je veliko, a pola mi je malo, nijedne ne mogu da nosim.
jedino dobro oko tih gaća što su mi prodavačice uvalile nekakvu ogavnu tigrastu pidžamu gratis. e nju nosim i danju i noću, jedino na posao ne idem u njoj.


[emoji38]ol: ovaj post mi je otklonio nervozu koja me je jašila od ranih večernjih sati
Link to comment
8 hours ago, El Guapo said:


 


Fazon savskog nasipa, nije predvidjeno za gradnju u blizini jezera, Ali su lokalni mocnici zidali, dal sa dozvolom ili bez, ne bih znao.



Sent from my LEX820 using Tapatalk
 

Uopšte ne znam o čemu pričaš. Šumaričko jezero je napravljeno za zabavu i rekreaciju u sred naselja gde su sve kuće legalne i sa dozvolama.

Da nisi ti to malo pomešao sa Gružanskim jezerom? Tamo postoji problem sa vikendašima o kome pričaš jer je Gružansko jezero akumulacija odakle se crpri voda za piće i gde je zaista zabranjena gradnja.

Link to comment




Fazon savskog nasipa, nije predvidjeno za gradnju u blizini jezera, Ali su lokalni mocnici zidali, dal sa dozvolom ili bez, ne bih znao.



Sent from my LEX820 using Tapatalk


Kad već spominješ gradnju "na Savskom nasipu" , da preciziramo, tamo se gradilo , praktično u koritu reke i niti jedan objekat nije dobio niti će dobiti dozvolu. Po važećim zakonima. Niti je moguća legalna prodaja placeva jer oni zapravo ne postoje, što se tiče papira...
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...