Jump to content
IGNORED

Sta ste pazarili ovih dana


Merlak

Recommended Posts

22 minutes ago, maheem said:

Ja to vidim drugojačije: Caligula je zapravo pazario 3d printer, kurir je pozvonio na vrata, Caligula je potpisao, platio i sa onim uzbuđenjem kada poštar donese detetu dugo očekivanu pošiljku otrčao u trpezariju i tamo otpakovao i instalirao 3d printer. Cele noći je kuckao po tastaturi u trpezariji obojenoj plavičastom svetlosti laptopa dok mu je porodica spavala u susednoj sobi ispred upaljenog tva. Ujutru, umoran i pospan uložio je poslednji napor snage da pritisne taster Print i njegova nova igračka je isprintala staaaaru Einhellovu brusilicu, crvene boje poput crvenog matchbox autića. Novu igračku je vratio u kutiju i odložio na ormar a brusilicu je odneo u radionicu. Stavio je na već odavno pripremljeno mesto, slikao je i okačio na forum pa je otišao u krevet i zaspao sa osmehom na licu.

tako je. njegova umetnost postoji samo na ovom forumu. u životu je mrčendajzer. to se skoro ispostavilo.

Link to comment

Uzmi Dremel i kupuj nastavke koji ti stvarno trebaju. U set i uvale dosta gluposti loje ne mogu prodati solo. Radio sam sa noname , a onda sam kupio Dremel. 

Sve ono st KUMS prica o mercedesu cu ti ja ponoviti samo o Dremelu. Najbolja alatka koju imam za svoju dusu. Za zabavu, igranje, eksperimentisanje

Ako nadjes neku dobru varijantu za nastavke obavesti pp-om. Meni treba za ciscenje i poliranje najvise ali mogu i ostali ako su cene ok. Ja sam nasao nekog u Valjevu. Ako te zanima poslacu ti adresu. 

Link to comment
57 minutes ago, foto said:

Uzmi Dremel i kupuj nastavke koji ti stvarno trebaju. U set i uvale dosta gluposti loje ne mogu prodati solo. Radio sam sa noname , a onda sam kupio Dremel. 

Sve ono st KUMS prica o mercedesu cu ti ja ponoviti samo o Dremelu. Najbolja alatka koju imam za svoju dusu. Za zabavu, igranje, eksperimentisanje

Ako nadjes neku dobru varijantu za nastavke obavesti pp-om. Meni treba za ciscenje i poliranje najvise ali mogu i ostali ako su cene ok. Ja sam nasao nekog u Valjevu. Ako te zanima poslacu ti adresu. 

 

 

+1

Ja ga nikad nisam kupio ali sam pozajmljivao par puta (hm, retko ko je voljan da to pozajmi, imao sam sreće) i to je predobra i alatka i igračka. Pouzdana pre svega.

Link to comment
23 hours ago, foto said:

Uzmi Dremel i kupuj nastavke koji ti stvarno trebaju. U set i uvale dosta gluposti loje ne mogu prodati solo. Radio sam sa noname , a onda sam kupio Dremel. 

Sve ono st KUMS prica o mercedesu cu ti ja ponoviti samo o Dremelu. Najbolja alatka koju imam za svoju dusu. Za zabavu, igranje, eksperimentisanje

Ako nadjes neku dobru varijantu za nastavke obavesti pp-om. Meni treba za ciscenje i poliranje najvise ali mogu i ostali ako su cene ok. Ja sam nasao nekog u Valjevu. Ako te zanima poslacu ti adresu. 

 

 

Kasno saznao, zurio sam sa kupovinom. Mada, vecina ovih nastavaka bice koriscena, ali nije do nastavaka - Dremel ima neke precice za koje sam tek danas saznao. Njega kupujem sledeceg, kada se ova istroshi.

 

U svakom slucaju i sa ovim sam zadovoljan :)

Edited by Caligula
Link to comment

Mene Proxxon sluzi vec skoro 30 godina. U jednom trenutku sam razmisljao da predjem na 220V Dremel (veci izbor prikljucaka kod nas), ali posle gledanja nekih uporednih testova (za stalke, ne za osnovne alate) odustao sam. I cisto spoljni utisak - ako je Dremel Mercedes, sta bi onda bio Proxxon?

Link to comment

Sudeci po slikama sa googla, Bentli :heart:

 

Cena je verovatno da ne pitam.

 

edit:  pa i nije nepristupacan, sad pogledao cene na brzinu

Edited by Caligula
Link to comment
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...