Jump to content
IGNORED

Sta ste pazarili ovih dana


Merlak

Recommended Posts

hh

:Hail:

 

ja merkao neku jaknu u hh u stokholmu onomad, bacio pogled na cijenu i na brzinu preračunam da je oko 50€.uh reko to je to i počnem pažljivije da je razgledam. prodavačica mi da jednu da probam i bukvalno pre odlazka na kasu provalim da sam permutovao jednu nulu i zarez u ceni. 500€.

 

izašao sam ko popišan iz radnje

:(

 

liči na onu sa prve slike

#crknisirotinjo

Link to comment

nisam ni ja nikog brukao. objasnio sam da idem na važan sastanak i da ne mogu da je nosim, ali da mi je svakako sačuvaju. i da sutra dolazim

:nobles:

Link to comment

Koliko su pantalone i gde da ih nađem?

50ak€

http://www.fe.dk/en/products/2810-254/2079

 

Super materijal i dovoljno funkcionalnih dzepova (ima super dzepica za pecate i slicne sitnice, olovke, markere, noz, lampu, baterije, notes,...)

 

@kums: ova je 120 (bez pdva), ruzna je za sve pare al mi trebala tanka da ne propusta vetar a opet da se ne znojim ko u klasicnim kisnim vetrovkama.

Link to comment

Povoljne tehničke pantalone, a i fino izgledaju. Što se HH tiče, vredi svakog reala. Kupio sam aktivni veš za nekih 70 evra, odlično se pokazao.

Link to comment

Uzeo "potkosulju" dugih rukava by Kansas (druga slika), videcemo kako ce se pokazati. Skroz je drugacijeg materijala od ovih sto imam shklj marki, mada su se super pokazale.

Skup je taj ves al vredi

Link to comment

malo se obnovio za shljaku:

 

helly-hansen-74008-barcelona-softshell-j

 

6245-1000_1.jpg

 

2810_254-2079.jpg

 

dugo se dvoumio da uzmem ovu strikanu jaknu, hocu, necu, aj kad se leto zavrsi, bah :( nema valjane slike na netu:

 

m_0810-125-20.jpg

 

Jure_Francetic.jpg

Link to comment

veš koji se tokom aktivnosti sam suši i koža ostaje suva

cek, ne razumem, svaki se susi ako je omoguceno da vlaznos isparava.

ako nije, tj ako ga nosis ispod neceg, ne vidim kako moze da se susi.

po cemu je ovaj spec?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...