Jump to content
IGNORED

Sta ste pazarili ovih dana


Merlak

Recommended Posts

Sad ja treba da branim jednodelne kupaće, ali:

 

1. Nema ozbiljnog plivanja bez jednodelnog kupaćeg.

 

2. Od prošle godine su jednodelni kupaći trend nad trendovima.

Link to comment

Stigla druga tura sa sportdirecta.

Kaže dečko iz dehaela "samo držite ispod 50€".

Smrdljivica kaže "eee ovo je super a ne ko sa ebaya čekaš mesec dana".

Sledeće ide od njenih para™ pa će možda razumeti.

Link to comment

daj za nas sa jeftinijim kartama. naručuješ robu sa sata sportdirect.com i ako ti je račun ispod 50e nemaš ništa dodatno da platiš?

čime plaćaš? ja imam onu telenor banku, žena ima raiff kreditnu, a mogao bih i virtuon da zovem da mi naprave ponovo. jel radi nešto od ovoga?

isto pitanje za aliexpres. 

Link to comment

daj za nas sa jeftinijim kartama. naručuješ robu sa sata sportdirect.com i ako ti je račun ispod 50e nemaš ništa dodatno da platiš?

čime plaćaš? ja imam onu telenor banku, žena ima raiff kreditnu, a mogao bih i virtuon da zovem da mi naprave ponovo. jel radi nešto od ovoga?

isto pitanje za aliexpres.

 

Do 49€ i platiš poštarinu koja je 13-15 €.

Sve odmah i čekaš dhl koji donese za 4-6 dana.

Plaćam master karticom.

Odeš na sajt klikneš dole na "sale" i jebiga...

 

Edit: Još jednom se načestitam tetkama i strinama onome ko spomenu SD. <_<

Edited by wall
Link to comment

a kakav je pozadi? bas lepa letnja boja

 

jednodelni sluzi za plivanje u bazenu i kad imas postedu da paradiras sa njim po obali. i da se sakrije salo na stomaku. meni barem.

Link to comment

Ti imaš salo na stomaku :O

samo na dupetu. curvy dupe s celulit. od pupka na gore ko gazela (grudi kao u devojcice, zato sto nikada ne nosim brus-moja teorija) a od pupka na dole ko djina karano. tako kaze bracni (ne)prijatelj

Edited by mustang
Link to comment

Običan kupaći, pozadi ima onako duboko izrez. Drago mi je, Mustang, da ti se sviđa boja. I meni je bila fora da sve uparim u jarkim bojama. :D

 

Bikini je za sunčanje, ali jednodelni je za sve vodene radosti. Kad skačeš na glavu sa visine, nije fora da ti sve spadne do kolena. Isto tako, ja u CG imam svoje rute za jutarnje plivanje. I hoću da imam slobodu pokreta, a ne da mi se gornji deo napuni vodom i da pruža otpor pokretu.

 

Kad smo već kod toga, prošle godine nam u goste došla drugarica iz Indije koja nas je vodala po Indiji ono pre godinu i po dana. I sad, pošto nije imala šengen, mogla je još samo u CG ili na Kosovo. Mislili smo da je fuck back za sve što nam se desilo u Indiji da je vodimo u Drenicu da razgleda spomenik Ademu Jašariju kad se već nije bolje spremila za put. I mi na kraju opet u Boku, lepo na more. Kad kaže ona da ne zna da pliva. I ja predložim da mi nju tu naučimo da pliva. Prvo jutro smo tražili kupaći za nju, ali morao jednodelni jer se ona ne bi osećala prijatno u bikiniju. Krajem septembra je nemoguće naći jednodelni, ali mi našle neki u prodavnici za starije žene. Najružniji kupaći na svetu. Dezen nije ni za baba Risku iz Srećnih ljudi. Plus joj ogroman, sve spada. Meni pala klapna i uzmem i povučem joj one bratele i vežem u čvor, da se zategne i kažem joj da idemo sad tako na plažu. Ona se mukica smorila, gleda se u ogledalo u onom kupaćem ko telence. I ja kažem drugarici da ćemo sad lepo i nas dve kod Kineza da kupimo najgadnije kupaće što nađemo. Kod Kineza sve neki majušni brojevi, 34, 36..a drugarica je viša i od mene. Na kraju jedina dva u broju 42 su dva bikinija, identična, u bojama US zastave. Kao dve karikature. Plus, korpe puuuune sundjera. Kad izađeš iz vode, nosiš sa sobom 3 kila vode u tim korpama. Onda ja namerno dodjem iznad Indijke koja se stidi od svega, pa stisnem one korpe da se cede po njoj, a ona umire od blama. SIgurna sam da mi je taj kupaći i dalje mokar, tamo kod kuće. To ne može da se osuši.

 

Usputna poenta, ova nešto nije ni htela da uči da pliva. Drugarica i ja smo na kraju otplivale do gola i pucale jedna drugoj u sve tim kretenskim kupaćima. Ako neko ne voli da jede, da pije alkohol, da gleda sport i ne zna da pliva, ne treba ga ovde ni dovoditi.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...