Jump to content
IGNORED

mladje kategorije


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

gde nadje ovaj post iz proslog zivota kada je palma govorio da se patriotizam ne sipa u traktor

  • Haha 1
Link to comment

to je bio period kada sam isao da geldam nenada necu miljenovica uzivo. ulavnom su utakmice geldali roditelji i nas par zaljublenika u necine no look pasove. secam se da mi se njegova majka zalila da previse igra sony. mozda bi napravio bolu karijeru da je umesto sonya isao u teretanu. 

  • +1 2
Link to comment

U reprezentacijama italije,nemacke i spanije 40% rostera su igraci poreklom iz afrike, ne mogu nasi igraci da se ravnopravno takmice sa takvim ekipama u ovom kadetskom uzrastu. Oni su fizickim razvojem vec daleko ispred nasih igraca.

Edited by Micko8
  • +1 1
Link to comment
9 minutes ago, Micko8 said:

Gazimo litvaniju trenutno, blizu smo plasmana na u17 SP sledece godine.

Ti si čovek koncept, treba te izučavati. Da kažeš da je zemlja okrugla postala bi ravna ploča. 

  • Haha 1
Link to comment
25 minutes ago, kralj said:

Ti si čovek koncept, treba te izučavati. Da kažeš da je zemlja okrugla postala bi ravna ploča. 

A sta sam pogresno rekao, vodili smo sa plus 12 u tom trenutku " genijalcu":rolleyes: Vodis citavu utakmicu i sklepaju te u polsednja 4 minuta utakmice. Velika sansa je propustena da se plasiraju na SP. Krelac od trenera vadi igrace iz igre kao da vodi hokejasku reprezentaciju, plus nepostojeci skok u odbrani , litvanci su takodje nista posebno.  Barem je ostvaren primarni cilja, opstanak u elitnom takmicenju.

Edited by Micko8
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...