Jump to content
IGNORED

mladje kategorije


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

2 hours ago, Micko8 said:

Bogoljub danas 35poena i 16 skokova protiv Vojvodine, mora se reci da je Vojvodina igrala oslabljena u oba derbija sa Megom juce i danas. 

oce biti neki hajlajtsi da se pogledaju?

Link to comment

Rekao bi krilo, ima zanimljivu gradju, ume da igra sa loptom  ali mora da radi na sutu za tri poena. Kod prethodnog trenera je ulazio sa klupe , igrao mnogo manje i nije imao ovakvu ulogu ali je Jorovic izgleda prepoznao njegov potencijal i meni je odmah na pocetku sezone zapao za oko.

Edited by Micko8
  • +1 1
Link to comment

Sloboda se upisala u listu strelaca u juniorskoj ligi , dobili Vojvodinu kod kuce. Zanimljivo da su odmah dobili utakmicu na  kojoj je odsustvovao Slobodin statisticki najbolji igrac, ridjokosi davitelj lopte:rolleyes:

Marjanovic je na utakmici  pogodio neverovatnu trojku na isteku trece cetvrtine u poslednjim sekundama. Ne razumem zasto decko greje klupu gorim, starijim igracima od sebe.

Edited by Micko8
Link to comment

Lazar Gagic danas brojao do 30 poena, nije ni los suter za tri poena. Veoma zanimljiv igrac:thumbsup: Bice odlicno pojacanje za juniorsku reprezentaciju, duboka je ova mesena generacija 2005-2006 godiste.

Edited by Micko8
  • +1 2
Link to comment

zlatanovic postavljen za selektora tog godista

mislim da je on najbolji trener od svih sto se rotiraju u raznim borcevim kategorijama poslednjih godina

bio je pomocni jovanovicu u megi

 

ne znam kolikoje pozvano klinaca po godistu, ali u toj 2008 generaciji cak 6 iz borca

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...