Jump to content
IGNORED

mladje kategorije


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

i prodjose dzoker i zitko warriorsi. kakva scena na kraju, svi se raduju, svi u belim dresovima posto zitko nije imao rezervne garniture i igrao je u nekim narandzastim trening majicama.

 

Link to comment

Konstatujem napredak vojvođanske košarke samim ulaskom ovih ekipa u juniorske i kadetske lige. Čudi mi da se Zicer nije pošibao za kadetsku, mislim da su bolji od ICTP u tom godištu. 

Link to comment

imala je ekipe sa drugim sistemom kvalifikacija

 

dobra je stvar da budu bar 3 jake ekipe i to u različitim regionima. novi sad, sombor i subotica

 

pre nego se neko javi, svestan sam da je to sve bačka ali nije baš ni mnogo blizu jedno drugom :D

Edited by theanswer
Link to comment
On 16.10.2022. at 10:08, theanswer said:

Konstatujem napredak vojvođanske košarke samim ulaskom ovih ekipa u juniorske i kadetske lige. Čudi mi da se Zicer nije pošibao za kadetsku, mislim da su bolji od ICTP u tom godištu. 

Vojvodjani rade najbolje sa mladim igracima. Dosta zanimljivih mladih kosarkasa su izbacili u poslednje vreme.

Link to comment

Sloboda na putu da ozbezbedi poslednje mesto u JLS, podelise oni i Sloga ulazak u KLS i JLS. Backo dominira ali nema prenosa, bio je najavljen:unsure:

Edited by Micko8
Link to comment

 

 

EYBL u14 turnir. Ima jedan nas klinac Andrej  Pavlovic u finskoj ekipi , veci i od Backa a samo 14 godina, upravo pocinje njihova utakmica, crveni dresovi. Inace ima dosta nase dece u 2007 i 2008 godistu koja su bas  mnogo visoka. Polse suse sa visokim igracima dolaze generacije gde ih ima bas poprilican broj.

Edited by Micko8
Link to comment

Dobro se krece za visinu koju ima, tracanje je sasvim ok a ima i meku ruku kao Backo, zavrsavanje oko kosa ,slobodna bacanja , ume i da dribla loptu:)

Edited by Micko8
Link to comment

 

 

Ovo je Predragov sin. Decko obecava ali videcemo koliko ce rasti i kako ce to izgledati na internacionalnoj sceni, kada bude igrao protiv vrsnjaka iz evrope  sledece godine.  Ovde kod nas je dosta dominantan, sa lakocom trpa po 20+ poena na utakmicama .

Edited by Micko8
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...