Jump to content
IGNORED

mladje kategorije


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

Uzasan Partizan na ovom turniru. Svi su ga dobili velikom razlikom. Danas Mega dobilia Dinamik u KLS ligi, Mega ima jaku ekipu, verovatno prvi favorit za titulu uz Vojvodinu . Vojvodina za nekoliko minuta igra sa Bekom.

Edited by Micko8
Link to comment

Gotivnu ekipu ima Vojvodina, Marjanovic,Kondic, Montock , imaju dosta zanimljivih igraca. Godista 2005-2008 imaju dosta zanimljivih igracasto mi daje nadu da bi srpska kosarka mogla biti  u dobrom stanju u buducnosti.

  • +1 1
Link to comment
23 hours ago, Micko8 said:

Gotivnu ekipu ima Vojvodina, Marjanovic,Kondic, Montock , imaju dosta zanimljivih igraca. Godista 2005-2008 imaju dosta zanimljivih igracasto mi daje nadu da bi srpska kosarka mogla biti  u dobrom stanju u buducnosti.

Valjda neće završiti u Megi ili FMP-u.  Ako se Voša malo uozbilji može imati solidan tim za koju godinu.

Link to comment

Videcemo kakav ce posao Rebraca uraditi sa klubom. Jaki klubovi iz Vojvodine su potrebni srpskoj kosarci i ne samo iz Vojvodine. Mislim da je KK Vojvodina napravila dobar posao u off sezoni kada su  u pitanju mladje kategorije ,tj. pokupili su sve sto valja iz KK Stara , koji se izgleda ugasio na zalost. Videcemo da li ce klub uspeti da zadrzi te najbolje mlade igrace. A ako ne uspe ,Mega je mnogo bolja opcija za njihov razvoj  od nekog inostranstva ili  vecitih  rivala, koji su smrt za mlade talentovane igrace. 

Edited by Micko8
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...