Jump to content
IGNORED

mladje kategorije


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

22 hours ago, Max Morlock said:

 

Ma verovatno je "doveden" tako što trenira sa  Partizanom. Još uvek je registrovan za Radnički, a moći će zvanično da pređe tek krajem avgusta. Do tada - samo prijateljske utakmice.

 

 

Da da verovatno je tako.Ne znam iz kog radnickog su ga doveli.Ovom Beogradskom su sve visoke pokupili.

 

Da je bolji od Plisnica ne verujem.Pored svih mogucih klubova da postoji igrac koji je bolji od najboljeg centra u 2006 godistu i da ga niko do sada nije video mi deluje bas nemoguce.

Edited by Блок_64
Link to comment

Dobra je bila utakmica danas izmedju Mege i Dzokera. Malo sudije provukle Megu na kraju. Dobro se drzao Stanojevic  u duelu sa Siby-ijem od 40 ljeta. Martinovic je  pogodio neke clutch ludacke trojke pa ga izbacili iz igre na kraju zbog nepostojece licne greske ali igrac utakmice je bio Srzentic koji je takodje pogodio neke clutch trojke za Megu.

Edited by Micko8
  • +1 1
Link to comment

Da nisu bili toliko sebicni dobili bi megu bez problema.Realno bez svercovanog crnca mega je prosecna ekipa.Ono sto je golim okom vidljivo jeste da mega ima dalko bolju igru u napadu od dzokera.Igraci se lepo krecu lopta ide od ruke do ruke,dok je kod dzokera uglavnom silovanje,i danas su se ozbiljno svajdali oko toga izmedju sebe.

 

Inace seniori dzokera danas obezbedili plasman u kls.

Link to comment

Ja sam pomesao Stojkovica sa jednim igracem iz kadetske ekipe Partizana. Stojkovic je ui dalje u Radnickom koliko je vec sada visok lebe mekani sigurno je preko 210 cm vec sada.

 

 

 

Link to comment
23 hours ago, Micko8 said:

Trener Dzokera deluje kao opasan psiho:s_d:

 

Ma kakvi.

Odlican trener i super covek.Igrao bas bas ozbiljnu kosarku a stvarno ume da radi sa igracima.

 

Ako se secas najveceg uspeha crnokose on ih je vodio :D

Link to comment
8 hours ago, Micko8 said:

Ja sam pomesao Stojkovica sa jednim igracem iz kadetske ekipe Partizana. Stojkovic je ui dalje u Radnickom koliko je vec sada visok lebe mekani sigurno je preko 210 cm vec sada.

 

 

 

 

Pomesao si ga sa Dimitrijevicem on je presao iz radnickog u partizan Dimitrijevic je 211.Presao je ja mislim u novembru.Odlican je igrac i veliki potencijal.Sad cu da pogledam Stojkovica.

Link to comment

 

A ja se pitam gde nestade decko posle pola odigrane sezone za juniorski tim Vojvodine . Nadam se da ima pravo da nastupa za nasu reprezentaciju posto 2004 godiste kuburi sa kvalitetnim visokim igracima a ceka ih svetsko prvenstvo ovog leta.

Edited by Micko8
Link to comment
On 19. 3. 2023. at 16:39, Блок_64 said:

 

Pomesao si ga sa Dimitrijevicem on je presao iz radnickog u partizan Dimitrijevic je 211.Presao je ja mislim u novembru.Odlican je igrac i veliki potencijal.Sad cu da pogledam Stojkovica.

Upravu si za Dimitrijevica, opasan potencijal ako budu dobro radili sa njim ispasce odlican igrac . Ima odlican osecaj za blokadu, dobar dodavac, ume sa loptom. mnogo veci plafon od Plisnica koji se meni bas ne dopada mnogo.

Edited by Micko8
Link to comment
On 24. 3. 2023. at 23:58, Micko8 said:

 

A ja se pitam gde nestade decko posle pola odigrane sezone za juniorski tim Vojvodine . Nadam se da ima pravo da nastupa za nasu reprezentaciju posto 2004 godiste kuburi sa kvalitetnim visokim igracima a ceka ih svetsko prvenstvo ovog leta.

 

 

Odlican igrac.Gledao sam ga par puta ove sezone.Sut,dribling,ulaz,ledjna tehnika sve ima.Pred novu godinu Vojvodina ga je prebacila u KK star (njihova filijala) u seniore.On nije hteo i prestao je da trenira kosarku.

Inace se u toj Vojvodini ne zna ko pije ko placa.

Link to comment

Steta sto ce se sjebati odlaskom na koledz kao sto je Borovicanin i manje  vise svi nasi igraci koji su odlazili  tamo ali eto zaradice tu diplomu tamo valjda.

Edited by Micko8
Link to comment

 

Decko sa brojem 7 u crvenom dresu delujekao dobar potencijal. Mislim ovo je pionirski uzrast tako da treba malo sacekati sa procenama ali obecava. Ima gradju kao Kirilenko i dobar je sa loptom u rukama. Mega ga je koristila na nekim turnirima ove sezone a u svom regionu ubacuje cesto i po 70 poena na mecu.

Link to comment

U Petak pocinje poslednji evroligin kvalifikacioni turnir za juniore. Mega je opet favorit broj jedan na turniru. Videcemo  koliko mogu Crvena Zvezda i Partizan.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...