Jump to content
IGNORED

mladje kategorije


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

3 minutes ago, Блок_64 said:

Da i mi Markovici malo se pohvalimo :rolleyes:

 

 

 

jesi zadovoljan sezonom?

bas skoro gledam, vidim on i jos jedan momak su glavni protagonisti sto kod kadeta, sto u juniorskoj ekipi

  • +1 1
Link to comment

Prezadovoljan.On i Aleksa ,sin od Jove Stanojevica.Sjajan momak.

Iskreno Sombor je stvarno odlicno mesto za razvoj igraca.Ovo im je prva sezona da su ozbiljno krenuli u jedinstvenoj ligi.Svake naredne bice im lakse.

U igrace ulazu stvarno mnogo,svi ostali uslovi su fenomenalni,uslovi za trening,stan,hrana,smestaj,oprema,stipendije...bukvalno na deci je samo da treniraju.

Sigurno necu preterati ako kazem da za mladje kategorije imaju najbolje uslove u Srbiji.A svasta jos nesto spremaju.

Edited by Блок_64
  • +1 2
  • Hvala 1
Link to comment

Nisam znao da je Aleksa Jovin sin, Zanimljiv je igrac. Voleo bi da znam koliko je tacno visok da li je ispod 205cm ili preko te visine . Vidim vratio im se i Oluic pre nekoliko sedmica, mislim da se povredio pre pocetka sezone na onim kvalifikacionim turnirima.

Edited by Micko8
Link to comment

Mislim da ce stici lagano do 205.Doduse on je nekako vise cetvorka ali igra peticu jer je dosta igraca na toj pozoiciji odbilo dzoker a i dzoker je odbio neke zbog sto se kaze stanja u glavi jer prosto nece ni svakoga u svom klubu.

Link to comment

Meni samo zbog toga sto je rec o sinu jedne od najvecih legendi srpske kosarke a ne zbog nekog neverovatnog talenta koji njegov sin poseduje:)

Edited by Micko8
Link to comment

Stvarno nisam gledao mladjeg Stojakovica ali mislim da je izabrao najbolje za sebe.

Da budem iskren ako bi moje dete ikada bude dosegnuo te visine i bude pozvano od strane kss-a za  seniorsku reprezentaciju nadam se da ce ih oterati u kurac.

Edited by Блок_64
  • +1 1
Link to comment
Just now, Micko8 said:

Znam da ti je sin zakinut za kadetsku reprezentaciju proslog leta kao i mnogi drugi igraci koji su zasluzili da zavrse tamo ali ne treba ici u krajnost:)

 

Ma niko se nije nasikirao oko toga veruj mi.

U prvo vreme prsnes posle shvatis da ta cudna veza treneri,menadzeri,pare mora da funkcionise na svakom nivou.

Ima tu jos momaka kojima su neke druge reprezentacije koje su smesne u kosarci nudile i drzavljanstvo i ozbiljne pare i stanove,tako da nemoj da te cudi ako budes cuo za jos neki slucaj.

Sto se mog tice sa tim je zavrsio vratio im je sve dresove,trenerke,sorceve i ostalo i tesko da ce opet pristati da igra za njih posto mu je ovo drugi put da je izbacen.

Link to comment
10 hours ago, Блок_64 said:

Stvarno nisam gledao mladjeg Stojakovica ali mislim da je izabrao najbolje za sebe.

 

nije on izabrao nista. nasi mediji su preneli kao da se odlucio da ce igrati za grcku reprezentaciju (nije se izjasnio u bilo kom trenutku), on je u stvari rekao u stilu nesto da mu je cast da predstavlja grcku (drzavu) na nekom dogadjaju. i to je sve sto ima da se zna na tu temu - decko je grk, tako se oseca, to je njegova domovina, i tu bi zaista trebalo da se prestane sa svim daljim razvlacnjem i njega i pedje i saveza i koga god. 

  • +1 3
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...