Jump to content
IGNORED

Recepti, kulinarski trikovi i omiljena jela - borba protiv gladi


msmodesty

Recommended Posts

Dobila sam koren celera i ove neke kao kupuse od poznanice koja ima baštu, ona kaže da ih blansira i jede tako; a ja bih da pitam za neku drugu ideju, možda npr. da napravim neku (potaz?) čorbu od svega toga? Dodam još šargarepu? Bundevu?

510cef59256cdce6d55acdc21619cde0.jpg

Link to comment
  • 2 weeks later...

Svaki put umrem od smeha kad slusam Grke kako spikaju, posebno Akisa [emoji5]

 

 

 

Elem, odlicne pljeske [emoji849] od tikvica, sve isto stavljam, osim zacina, ja samo nanu i persun. Za vikend samo ih bas, bas jela [emoji4] uz paradajz salatu mmmm... mogla bih da doruckujem nesto

 

Link to comment
Dobila sam koren celera i ove neke kao kupuse od poznanice koja ima baštu, ona kaže da ih blansira i jede tako; a ja bih da pitam za neku drugu ideju, možda npr. da napravim neku (potaz?) čorbu od svega toga? Dodam još šargarepu? Bundevu?

510cef59256cdce6d55acdc21619cde0.jpg
celer na kolutove, 0.5 cm debljine, na ulje sa obe strane da rumene malo, so biber.

kupus baci odmah :D

sent from bubamoto

Link to comment
Svaki put umrem od smeha kad slusam Grke kako spikaju, posebno Akisa [emoji5]
 
 

 
Elem, odlicne pljeske [emoji849] od tikvica, sve isto stavljam, osim zacina, ja samo nanu i persun. Za vikend samo ih bas, bas jela [emoji4] uz paradajz salatu mmmm... mogla bih da doruckujem nesto
 
Nestao mi video, verovatno sam neko slovo editovala [emoji52]

Link to comment

Htela sam nešto mekano i za dete pa sam uradila kako sam planirala: prodinstala crni luk, skuvala sve to sa slike sa još paškanatom i šargarepom, posle svo povrće izmiksala i dodala deo vode tj. supe u kojoj se kuvalo za potaž čorbu, a drugi deo bistre supe ostavila da pijemo. I bilo je njam sve, čak se i mom mužu, koji nije bio neki čorbaroš/suparoš pre našeg suživota, svidelo smile.png Sama supa je od sveg tog iskuvanog bila jako ukusna i slatka, ovaj mali je nekoliko dana uz večeru pio po dva deci smile.png

 

Sutra ponovo čorbu od bundeve, sad dok je sezona ne prodje nedelju dana a da ne zasladimo život njom. smile.png

 

 

 

 

Link to comment
  • 2 weeks later...

Sa jagodama? Sada? -.-

Sto za rennea?

 

Umuljan avokado sa malo limuna, bluka, soli, bibera i mulja, odozgo samo debele kriske paradajza i malo lj.papricice ili rukola, ali i sa jajetom na oko...pffffff kakva klopa [emoji7]

Naravno kljucan je i prepecen hleb (nije bio tost)

 

 

 

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...