Jump to content
IGNORED

Ikariam


dig_chohano

Recommended Posts

  • Replies 417
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • twisted

    88

  • dig_chohano

    65

  • Кристофер Лумумбо

    57

  • eye of the beholder

    43

upravo vodim rat sa hordama al-khwarizmiau kom ste savezu? da vidim da li ste saveznici ili krvni neprijatelji? :D

Link to comment

Nesto mi nije jasno u vezi ovih nivoa.Npr, kod akademije pise da ima 16 nivoakademija.jpga ja sam taj nivo davno presaoIsto to vazi iz za palatu. Napisano je da ima 4 nivoa, medjutim ....

Link to comment
upravo vodim rat sa hordama al-khwarizmiau kom ste savezu? da vidim da li ste saveznici ili krvni neprijatelji? :D
:D
Link to comment
  • 2 weeks later...

nisam se uclanio ni u jedan savez - sve me mrzi da se simam. medjutim stalno moram da se koljem sa sa, cini mi se, KoD-om.sad sam se zaglavio tu negde oko 35 - 36k poena koliko je cimanja biti u savezu. mrzi me ako je nesto sto moram da obracam previse paznje. takodje neda mi se da se cimam sa manjim savezima - ima li ko kakve preproruke

Link to comment

pojedine članove kod sam imao prilike da sretnem i ne mogu baš reći kako su složno i dobro društvo. vir je pun nekih sitnioh raštrkanih ne tako jakih igrača, a stranica kings je sve što znam o njima, i ne deluje bogznakako bezveze.

Link to comment
upravo me napadaju sa 4000 jedinica. napadacka snaga 300.000 :mellow:
jesi li preziveo?Jbt a ja mislio da je mojih 300 kopljnika - previse :blink:
Link to comment

@svinajjacem savezu na igrici - PAC. imali su srece sto dva igraca koji su na mom ostrvu nisu bili online, inace bi sigurno izgubili bitku. unistili su mi dosta vojske, ali krenuo sam da je obnavljam jos sinoc. osveta ce uslediti veoma brzo.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...