Jump to content
IGNORED

Ikariam


dig_chohano

Recommended Posts

a je li komšija, de si ti na igri? nema te u zadnje vreme?!ako je iko hteo ikad da oplete diga, sad je trenutak- čovek je bez saveza i u inactive modu :thumbup::wicked: ŠTO ĆE REĆI...

Edited by twisted
Link to comment
  • Replies 417
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • twisted

    88

  • dig_chohano

    65

  • Кристофер Лумумбо

    57

  • eye of the beholder

    43

Batalio pre skoro 2 meseca, dao ovima iz saveza nalog, nemam pojma šta su sa njim uradili. Samo mi stigao mail da je neko promenio pass i default mail, tako da slobodno udarite, gradovi su bili prepuni resursa.

Edited by dig_chohano
Link to comment

to je nova verzija 0.3.2 koja još nije stigla na .rs server na kome mi ostali igramo. inače ja sam u početku igrao na .org serveru koji je milosrdna keva za .rs serveredit: inače juče je bila TAKVA borba između ARM i KSRB2 da mislim da će uskoro osvanuti hof. u 3 odvojene bitke smo im stukli preko 6000 jedinica. to nije prvi put da je ksrb2 puko. zadnji put je bilo pre petnaestak dana, možda malo jače, i tu smo napravili još jedan hof. lično nisam impresioniran takvim načinom igre ("e došli smo da se krvimo, ovde nema niko drugi ko će da prihvati"), ali posle petosatnog sedenja pored računara drago mi je da nije bilo uzalud

Edited by twisted
Link to comment
  • 1 month later...

pošto je danas izašla nova prokleta verzija ove igre (dig & co niste ni svesvni koliko ste srećni što ne igrate više!) pokušaću pppovcima koji još igraju da pomognem oko novog načina ratovanja.za neupućene, ako napadate sa 60 maksimalno nadograđenih jedinica 4 bedna praćkara koja se nalaze iza zida niova 7, nema šanse da lako dobijete- možda u petoj rundi i sa velikim gubicima.postujem sliku koja će dočarati deo atmosfere, za detalje obratute se gameforge-u. ili Bogu, svejedno, niko nije siguran30rwie9.jpg

Link to comment

totalno sam se smorio. taman sam poceo da uzivam u igri, a oni napravise ovo sranje. uzas! najverovatnije necu nastaviti da igram.

Link to comment

takođe. sad moram iz agresivnog moda da se prešaltam u miroljubivi. moji iz saveza su pokušavajući da me smire, rekli da bih sjebo 4 praćkara i zid 7 morao da dovučem 210 koplja, nešto musketa i 18 katapulta !? get real angry.gif

Link to comment

- e pa sada ćete morati malo da taktizirate i manevrišete oko protivnika :) meni se dopada ova verzija i taman sam počeo da uživam u njoj kad dušmani ugasiše speed server angry.gif - ali šta da se radi post-987-1259944936.jpggrad veličine 4 zid lev. 1

Link to comment
što ne igraš na .rs serveru?
igram i tamo ;) editevo primera kako uspešno organizovati napad protiv grada sa lev. 10 zidom ako imate 235000 poena a vaš protivnik 10000 angry.gifpost-987-1260350884.jpg Edited by gone fishing
Link to comment

ikariam je daleko napredniji nastavak travianapremda se u našem savezu džinovi ređe koriste, ovde te devin razvalio ko bulju.uvališe mi čin generala, sad je trenutak da vas diplomatski zamolim da urgirate u svom savezu da nas niko od vaših ne napada :cry:

Link to comment

da baš me je razbio ali je umesto planiranih 25-30k resursa opljačkao

The town fishingvill has been pillaged by devin. The following resources have been stolen:
  • Wine: 80

  • Crystal glass: 196

:lol: - uspeo sam da evakuišem 50-tak strelaca i katap. ostali su izginuli slavno ubivši mu pritom 14 džinova, takođe sam uspeo da izvučem i S pa sam 24h kasnije obnovio i pojačao vojsku i flotu- na domaćem serveru igram na beti...
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...