Jump to content
IGNORED

Ikariam


dig_chohano

Recommended Posts

kad ste napadali kaznu, ali prvi put. ne mislim na ovaj poslednji poraz. :D

Edited by kojot
Link to comment
  • Replies 417
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • twisted

    88

  • dig_chohano

    65

  • Кристофер Лумумбо

    57

  • eye of the beholder

    43

kad ste napadali kaznu, ali prvi put. ne mislim na ovaj poslednji poraz. :D
je si li ti ovo izasao u "novinama"mislim - jesi li ti ovaj kojot iz poslednjeg jakog HOFa (KOD vs- neko. vs. svako...)
Link to comment

Imao problem "onomad", isti problem imam i sadNa vise kolonija sam u minusu, pritom u rudnicima i strugarama nemam ljudi.Akademije sam "ugasio"Vina uvek ima i status je " :) "u muzejima je sve "puno"medjutim "finansijski proracun" je --------------------------Приход----------Одржавање----------ИзносĦ ______ 4 ______ 2,834-----------------2,985-------------- -152ovako izgleda tabelaikarimaproblemfin.jpga ovako izgleda gradikarimaproblemfin2.jpgSta da radim?Para za sada ima, ali pare ne rastu na drvetu i pitanje je dana kad cu da bankrotiram... :(

Link to comment
Dopuni stanovnistvo u gradpvima do maksimuma i po potrebi dogradi opstinu.
Kako se "dopunjava" stanovnistvo?vojskom ili izgradnjim novih objekata? Edited by eye of the beholder
Link to comment

pusti da ti rast po satu bude veci, tako brze dolaze gradjani. to radis tako sto povecavas zadovoljstvo. po potrebi nadogradjujes gradsku kucu u kombinaciji sa povecanim zadovoljstvom. oprez pri pravljenju vojske, jer time je trosak dvostruk, sa jedne strane vojska kosta a sa druge gubis gradjane koji prave novac.

Link to comment
  • 4 weeks later...
23mk0lk.jpgposlednji topic na ikariam forumu :lol: ladovina za početnika u najavi.kojote farma me neki iz tvog majka saveza. navrzo se, al mu spremam sigranku :wicked: nadam se da je hrabriša i da će muški da podnese gubitak kompletne armije kao što sam se ja pomirio da će i moja umreti u tom poduhvatu.
Link to comment
23mk0lk.jpgposlednji topic na ikariam forumu :lol: ladovina za početnika u najavi.kojote farma me neki iz tvog majka saveza. navrzo se, al mu spremam sigranku :wicked: nadam se da je hrabriša i da će muški da podnese gubitak kompletne armije kao što sam se ja pomirio da će i moja umreti u tom poduhvatu.
nije vise majka savez vec savez. :Dkazi mi ko te farma
Link to comment
nije vise majka savez vec savez. :Dkazi mi ko te farma
da mu kažeš šta ga čeka? ^_^ beži mi 4000 generala što i nije tako nedostižno sa ovom mojom proizvodnjom vojske 24/7. ja sam sada na nekih 1300 generala. imam samo 50 džinova i 25 minobacača. tek sam počeo. podmornice isto slabo samo 17 i bednih 9 minobacača. trudim se da mu priuštim ponovno pravljenje armije. samo da nadjem u kom je gradu drži -_-
Link to comment
da mu kažeš šta ga čeka? ^_^ beži mi 4000 generala što i nije tako nedostižno sa ovom mojom proizvodnjom vojske 24/7. ja sam sada na nekih 1300 generala. imam samo 50 džinova i 25 minobacača. tek sam počeo. podmornice isto slabo samo 17 i bednih 9 minobacača. trudim se da mu priuštim ponovno pravljenje armije. samo da nadjem u kom je gradu drži -_-
auh, pa nemas ti sanse protiv njega. bolje mi kazi o kome se radi da mu kazem da prestane.
Link to comment
  • 2 weeks later...

Da li postoji neko pravilo da neki igrac ne moze da napada jednog istog igraca vise puta dnevno?I ako ima da li postoje sankcije prema tom igracu?Hvala!

Link to comment

do 6 puta sme da te ofleka u toku dana. sve preko toga nije dozvoljeno i mozes da ga prijavis.edit:evo sta pise na ikariam forumu

Вишеструки нападиНије дозвољено нападати ниједан град више од 6 пута у периоду од 24 часа.Више од 6 напада је једино дозвољено када је ваш Савез у рату са другимСавезом. Рат мора бити објављен на званичном Икариам Србија форуму ускладу са правилима форума.Напомена: Нападачке трупе које су комплетно уништене се не рачунају у правилу о више напада.
Edited by steppingrazor
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...