Jump to content
IGNORED

Ikariam


dig_chohano

Recommended Posts

Da pogađam, ti si u LOTR? RAS vas gazi već dosta dugo, pretpostavljam da su te klepili samo zbog toga što si u tom savezu.

Link to comment
  • Replies 417
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • twisted

    88

  • dig_chohano

    65

  • Кристофер Лумумбо

    57

  • eye of the beholder

    43

Evo i mene. Kud sam i otvarao topic. Hteo sam da znam sta znaci "Ikariam"...
Ikariam ti je :
any of the former Utopian communities founded by the followers of Étienne Cabet, esp. the one established at Nauvoo, Illinois, in 1849.
ili
An island of southeast Greece in the Aegean Sea west of Samos. According to Greek legend, Icarus plummeted into the sea near the island.
a sad reci kako ide :) Edited by eye of the beholder
Link to comment
Da pogađam, ti si u LOTR? RAS vas gazi već dosta dugo, pretpostavljam da su te klepili samo zbog toga što si u tom savezu.
da, ratujemo sa njima, pa sam ja dobio zadatak da odradim jednog njihovog igraca. ovako su mi vratili, ali ce osveta biti slatka. vaso, daj kordinate da pa da ti pomognemo u razvoju.
Link to comment

@pppatakdaću ja tebi akademac ;) ne zadugo@bustinja sam imao svoj savez, počeh da igram tu negde zajedno sa jednim od osnivača ARM, i sa pppatkom, aka stes-om, i sve je bilo kul, dok nisam krenuo da pičkaram game admine (jebo im pas mater) - tu mi je nalog banovan. deo svega toga se nalazi i na ovom topiću. savez mi je bio ALPHA. međutim, od kako sam banovan, krenuo sam da igram ispočetka sve, i dok ne budem u poziciji da opet imam svoj savez, krijem se u ARM-A, iz kojeg kao što rekoh pppatku, uskoro prelazim u ARM

Link to comment

izgleda da niko nije blizu mene... tu i tamo vidim neke iz ARMa i neke iz ovog kojotovog LOTRovg winga (nesto za decu ;) )morao sam uci u neki savez jer su me ovi iz KOD klali samo tako pa zato i pitam - reko da udjem tamo gde je neko sa PPPa. Na kraju odlucih za Virus - momci su ako nista kulturni a i stalno je klanje sa Kazna klanom - pa i igrica postane malo interesantnija.

Link to comment
ஜ Рам вино ஜ =Bаше трупе су отказале своје мисије ка граду Polis 1, јер је "igrač" постао инактиван.
Sta ovo znaci?Kako se postaje "inaktivan"? Edited by eye of the beholder
Link to comment

kad neki igrac odredjeno vreme ne pristupa svom naloguto zavisi od broja poena

Фазе инактивностиФаза 0: Ако играч не предузме никакву акцију на налогу у токз првих 5сати након регистровања налога, исти се аутоматски бришеФаза 1: Првих 7дана: - Време до инактивности: 2дана - Време до брисања: 2данаФаза 2: 2недеље - месец дана: - Време до инактивности: 7дана - Време до брисања: 4 данаФаза 3: 1месец - 3месеца - Време до инактивности: 7дана - Време до брисања: 14данаФаза 4: Преко 3месеца: - Време до инактивности: 7дана - Време до брисања: 30данаДок је у статусу инактивца, произбодња ресурса инактивног играча је смањена на пола !
Link to comment
Док је у статусу инактивца, произбодња ресурса инактивног играча је смањена на пола !
dakle, pljacka mi opada za 50%... sranje
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...