Jump to content
IGNORED

Ikariam


dig_chohano

Recommended Posts

veceras zajebancija - napad na 10 gradova na neke indijance. ovo je bila najveca bitka a bilo je tri cetiri nesto manje: Борба за Слеџ Мацол (10.08.2009 0:29:35)Nikola-N из -Galathea-Brumbi из Mravojedduxx15 из Mravojeddeath_magnetic из Soul citybustin из Mravojed vs sweredom из Слеџ Мацолssmax из MASAKRNix93 из K-townzmakijakis из opet ZmakilendНападачка снага: Нападачка снага: 324,590 Нападачка снага: Нападачка снага: (0) 28,976Одбрамбена снага: Одбрамбена снага: 93,815 Одбрамбена снага: Одбрамбена снага: (0) 77,810Издржљивост: Издржљивост: 16,068 Издржљивост: Издржљивост: (0) 3,477- Градски зид: Градски зид: 150%

Link to comment
  • Replies 417
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • twisted

    88

  • dig_chohano

    65

  • Кристофер Лумумбо

    57

  • eye of the beholder

    43

  • 2 weeks later...

ne znam da li tresko i ostali pravnici citaju ovaj topik, ali me zanima, da li je koriscenje fasistickih obelezja zabranjeno u srbiji? necu sada da raspravljam o ikarim forumu i ikariamu generalno i o retrogradnim pojavama tamo, ali me prilicno dovelo do besnila kada je jedan, bez ikakvog stida stavio kukasti krst u avataru i 'srbija srbima' u potpisu. naravno niko nije reagovao, ja sam na forumu pitao da li ce reagovati i dobio pismeno upozorenje. nije mi do upozorenja, jebemise za njega, ali krst i potpis jos uvek stoje.postoji li neko telo u srbiji gde se takvi i slicni sadrzaji na netu prijavljuju?

Link to comment

na netu - u principu ne.postoji sad neka vladina agencija za internet kriminal koja može biti nadležna, pa tamo probaj. ali od toga nema ništa ako se desi na server na kome je ikariam.rs van srbije. moje mišljanje je da od toga nema ništa ako se ne kosi sa internim pravilima zajednice. ali zato ako je dečko koordinatama blizu - možemo ga ojaditi sporta radi :)

Link to comment

vidis, to ti je dobo, njima je server u nemackoj a tamo je to zakonom zabranjeno. onog idiota su banovali, ali on i njegov avatar i dalje stoji. ja cu pokusati da nadjem da li u nemackoj postoji neko centralno mesto za prijavljivanje takvih stvari, ako neko od nemaca zna, neka javi.sto se napadanja tice od nas je daleko ali ako je nekom blizu, njegovi podaci su: SARMAGEDON Дорћол 5 63 : 28 SARMAGEDON Mike Alasa 1 66 : 56 pa ga rokajte do besvesti. i nije samo avatar u pitanjo vec i potpis. bas sam se bio iznervirao juce kad sam video.

Link to comment

mnogo se ti nerviraš zbog tako trivijalnih stvari :P elem, te koordinate i nisu uopšte tako daleko od mog sadašnjeg glavnog grada :wub:edit: ja te gradove ne vidim na tim koordinatama. možda ga je admin izbrisao

Edited by twisted
Link to comment

gde je sada dig da ga pocastim sa 1000 kopljanika i 1000 musketara?! :wicked: bustine, video sam te u akciji.

Link to comment
dig je čovek na odmoru, a nije da ga branim ali nije ti to nešto dovoljno
nije bitna velicina, bitna je tehnika. ovi moji su sve junak do junaka.
Link to comment
mnogo se ti nerviraš zbog tako trivijalnih stvari :P elem, te koordinate i nisu uopšte tako daleko od mog sadašnjeg glavnog grada :wub:edit: ja te gradove ne vidim na tim koordinatama. možda ga je admin izbrisao
ovaj prvi ga nema, ali na 66:56 ga jos uvek ima. u pravu si utoliko sto se ne radi o rl, pa mozda nema mesta nerviranju, ali me fasisticka, nacisticka gamad nervira u svakom obliku.cak i onda ako se radi o klincima koji nemaju pojma sta ti simboli predstavljaju, ali se kite njima i idiotskim parolama (srbija srbima), kao da je to nesto, ne znam kako kul.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...