Jump to content
IGNORED

Ikariam


dig_chohano

Recommended Posts

Dovoljno da ti odnesem svih tih 150k resursa u 2 napada i posle toga kontinuiranom blokadom luke nateram građane da skapaju od žeđi :)

Link to comment
  • Replies 417
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • twisted

    88

  • dig_chohano

    65

  • Кристофер Лумумбо

    57

  • eye of the beholder

    43

Dovoljno da ti odnesem svih tih 150k resursa u 2 napada i posle toga kontinuiranom blokadom luke nateram građane da skapaju od žeđi :)
da, a mojih 130 kopljanika, 120 musketara, 3 doktora, i tri kuvara se tu nista ne pitaju?! <_< dont mess with lotr!!!edit - da li mi preporucujes da gradim muskete i kopljanike ili da samo sibam dzinove? mozda neku kombinaciju?koliko doktora i kuvara mi je potrebno? ja nemam pojma cemu kuvari sluze. Edited by kojot
Link to comment

jebo mu ja mater seljačku da mu jebo, jebo mu pas mater, retardirani bolid nabijem ga ... ADMIN NARAVNO!!!dakle, dešava se bašing, prvo scorpio, pa onda njkv kimi, pa onda seven7, i onda ponovo njkv kimi... i ja mu kažem "sneg je opet snežana. za tebe 0 resursa" (uspeo sam da izvučem svu vojsku i resurse). on meni odgovara: "i ti si uspeo da se izvučeš".ja mu kažem: "zbog toga te sad zovem snežana"on meni: "ja tebe farmica"ja njemu: "ima na farmici donja pipa, dođi da se malo osvežiš"on meni: "pojasni mi"kao ja ne znam da me navlači na prijavu. ja njemu: "možda ima veze s inteligencijom"i tu meni admin bagi kaže IMAŠ DVE TEŠKE UVREDE!!! PA NAPASI MI SE MUDAAAA, TO TI JE UVREDA!!!edit: slovce

Edited by twisted
Link to comment

evo jebem ga usta balava šta mi je napisao Answer from: TSuJiGiRi 2009-06-18 20:24:17 Поздрав twistedмалтретирање ГО-а је кажњиво. За сваки наредни одговор или отворени тикет продужавамо казну. Има доста посла а ти отвараш тикете а да немаш заиста проблем сем што си кажњен због увредеСа поштовањемTSuJiGiRi Your answer: 2009-06-18 19:46:22 bašing sam prijavio jedanput uredno preko ovakvog tiketa i nikakav odogovor nisam dobio.dvosmislene rečenice su uvreda? svaka čast! maltretiranje drugih igrača nije kažnjiva ali dvosmislena rečenica upućena onom ko te maltretira jeste?? svaka čast opet. Answer from: TSuJiGiRi 2009-06-18 18:52:18 Поздрав twistedнеће нико да ти улази на налог јер је то твоја приватна ствар. Башинг се пријављује на само један начин и ако немаш времена и живаца да тако урадиш онда неће ни бити разматрана пријава. Ако си некад пријавио башинг добио си и одговор сигурно (можда ни тад ниси имао живаца да пријавиш како треба па није узето у разматрање). Играча си вређао и кажњен си. То није тема за дискусију нити се доводи у питање. Сачекај да прође казна и настави са игром. Више немој да вређаш људе и све ће бити окСа поштовањемTSuJiGiRiepilog18.06.2009 - 21.06.2009 twisted за сваки наредни отворени тикет продужавам казну за 1 дан (ТСуЈиГиРи)edit: ne d'o mu Bog da ga sretnem negde na ulici!!!

Edited by twisted
Link to comment

Sta je sad ovo?

Флота је изгубила свој терет испред Ваше луке. Следећа добра је море избацило на обалу:Грађевински материјал: 5300Мермер: 1404Кристал: 65Сумпор: 9045
Mislim, hvala, al kako to?
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...