Jump to content
IGNORED

Ikariam


dig_chohano

Recommended Posts

  • Replies 417
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • twisted

    88

  • dig_chohano

    65

  • Кристофер Лумумбо

    57

  • eye of the beholder

    43

A ne ne, dosta mi je traviana (sad sam ponovo poceo novi server), te browse igrice su zlo, najgore vrste... Al sta cu.... Jel ima nekog da igra travian rs2? A da ne bi trolvao igrao sam i ovo ali pre nekoliko meseca i odustao sam na vreme......

Edited by Prlapan
Link to comment

Evo i izvjestaja danasnje bitke, poslao je 133 jedinice, sto je bilo malo da me pobjedi.Mec zavrsen u 8 rundi, napadac :thumbdown: , a meni odlican pokazatelj protiv koliko jakog protivnika se moze boriti, a ako neko udari sa jacim snagama, bezanija :blush: Исход борбе Борба за "moj grad" (26.03.2009 20:04:22) ePopeye из Brskovo vs "mene" из "mog grada" Борба је завршена Победници: ja :D Преостале трупе (-Губици) Мачевалац 4 (-31).......... Мачевалац 19 (-6) Копљаник 9 (-35).......... Копљаник 64 (-20) Стрелац 15 (-35).......... Стрелац 12 (-3) Ован 0 (-2).......... Ован 10 (-1) Кувар 0 (-2).......... Катапулт 3 (-0) Град "moj grad" је одбрањен.

Link to comment

Alpha svet, al' neću još da delim kordinate :P . Bacili me na neko dss ostrvo. Izgradnja ide lepo ali mi stalno stanovništvo ide u minus. Od današnjeg učlanjenja u igricu nadogradio akademiju na drugi nivo, napravio trgovačku luku i tako spizdio svo drveće. Mislio sam da će se nadogradnjom akademije nešto promeniti ali izgleda ništa :unsure: . Koliko je pametno da mi zlato ide u minus na uštrb nauke ?Da li može neko da me opljačka iako nemam ništa ?Kada ću ja moći nekoga da opljačkam i da li taj neko mora biti isključivo sa nekog drugog ostrva ili mogu i u komšiluk po danak ?

sta da forsiram u akademiji?
a da nije OT bend.I mene interesuje. Da li treba da forsiram samo jednu oblast izučavanja ili treba podjednako sve ?Hvala iskusnijim forumašima na odgovoru.Kojote mogli bi da pravimo neku rasta alijansu. :D
Link to comment

Za vas koji ste tek poceli, taktika razvitka zavisi od ostrva na kom se nalazite, tacnije resursa.Ako ste na kristalu, razvijajte akademije, menjajte kristal za mermer, i sto pre napravite koloniju na vinu.Ako ste na mermeru, budzite zgrade i zidove, prva kolonija vino.Ako ste na vinu, gledajte da sto pre povecate broj stanovnika, a prva kolonija mermer.Ako ste na sumporu, pravite ofanzivnu vojsku i pljackajte. Nesto sumpora izvozite tj menjajte za mermer, prva kolonija vino.Sto se akademije tice, nemojte forsirati samo jednu oblast, svaka ima svoje prednosti.Ovo je moje misljenje, mozda neko ima drugaciji savet :)

Edited by Goxy-jev_Nick
Link to comment

ja sad recimo imam 4 kolonije i nijedna nije na vinu. kolonije sa vinom su se pokazale najlakše za pljačku, a prodajom mermera sam uvek dobijao više nego prodajom kristala. sumpor nikad nisam prodavao zbog 1) niske cene i 2) sopstvenih potreba

Link to comment

Najlakse za pljacku? Kako to, voleo bih da mi objasnis :D Ja od 6 kolonija imam 2 na vinu, nikada me niko nije opljackao :) To da li je nekog lakse ili teze opljackati zavisi od mnogih faktora, ali nikako od resursa na ostrvu :)

Link to comment

Možda je hteo da veli da je vino najlakše opljačkati, jer ga u svakom gradu koji napadneš ima. Osim ako napadaš nekog inaktivnog...

Link to comment

Imam u savezu jednog lika koji je igrao slicnu taktiku, 3 kolonije na mermeru, 1 na kristalu i nijednu na vinu, pa ga je stalno uvozio. Kasnije mu je dozlogrdilo, pa je i sam napravio :)Imajte na umu da kako igra bude odmicala, vino ce da bude na sve vecoj ceni.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...