Jump to content
IGNORED

Hate lista itema, pojava, trendova i proizvoda


yolo

Recommended Posts

Ja sam jednom naleteo na reprezentativca Nepala u odbojci od cca 170cm (za glavu visi od nekoliko zemljaka s kojima je bio) ali tamo igraju sa spustenom mrezom pa moze da postigne i blok i smec i ostalo sta treba.

Link to comment
  • 3 months later...

Ne znam koji perverzni um je naterao devojke u moderne salvare. Mislio sam da je ta pomama prosla,...well it's back, baby. A majstoricama koje u salvarama uspevaju da voze bicikle trebalo bi dati nekakvu nagradu...

Link to comment

ove su modifikacija, ne mozes ti odmah da skaces na full harem pants, treba to postepeno, konzervativan si ti. jednom kad pocnes, srednji deo ce, s oprostenjem, samo da raste.

Link to comment
nemas ti pojma koliko je to udobno, jednom da probas ne bi se vadio iz njih. a i super su lepe, evo ove za tebe da prosiris vidike.Front-panel-Harem-Pants-by-deepstyle-300x199.jpg
Ja imam skoro iste ko ove sa slike :heart: Edited by sailorman
Link to comment

Da su udobne razumem, ali mi se ne svidjaju nikako. Sto se burke tice, skoro negde procitah izjavu Stefana Milenkovica da je zena najlepsa u burki jer joj se vide samo oci a to je potpuno dovoljno za zaljubiti se

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...