Jump to content
IGNORED

Hate lista itema, pojava, trendova i proizvoda


yolo

Recommended Posts

Ja imam majicu koja je cela cijan. Doduše od surove je sintetike i koristim je za trčanje.Meni je trenerka za otpuštenu varijantu potpuno ok, osim kada je u kombinaciji sa cipelama ili kosuljom бај народни тапаталк 2

Link to comment

Fluo boje su prihvatljive samo na kupaćim kostimima, donjem vešu i lakovima za nokte. Eventualno može neka ešarpa.. Mislim može i sportska oprema, ona je iovako sva ružna i zna se gde joj je mesto.

Edited by sailorman
Link to comment
ne znam za kožu, ali živa se svakim dodirom razbija na sitnije kuglice. ali jednom smo u osnovnoj školi ostali posle časova tajno da se igramo u labu za hemiju. prvo smo nešto zbućkali (bez žive) što je opako zadimilo, pa se zamalo nismo pogušili. onda je jedan drugar uzeo bočicu sa živom i rekao da će da je prospe po podu. nažalost, to je i učinio. stvorila se trčeća kugla koja se dala u sprint po podu. mi smo uzeli neki karton da je uhvatimo. svakim dodirom kugla se razbijala na sitnije kuglice. na kraju je bilo zilion malih trčećih atomskih kuglica po podu. nismo nikad sve pokupili. nadam se da nismo dobili neke moždane poremećaje od njenih isparenja. mada smo očigledno bili već dovoljno poremećeni da se igramo u labu bez ikakvog znanja o hemiji.
koje ludilo ta ziva. :D
Link to comment

Kad smo već u radnji, dajte hint gde da pazarim magenta košulju. Preferabl dugi rukavi, mada ne mora. Bez detalja, flat.edit: najbolje da ne bude M100, nego 50-80, zapravo.edit2: i generalno muške drečave šulje, može i na štrafte i sa dezenom.

Edited by henrik larsson
Link to comment

Ja stavljam periodni sistem u džep i idem da pazarim nekolicinu košulja, kravata i ostalih govana za odrasle. Užasno je što to neko drugi ne može da uradi za mene. Smrt radnjama (osim elektrogedžetarnicama), dres kodu i šopingu.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...