Jump to content
IGNORED

Hate lista itema, pojava, trendova i proizvoda


yolo

Recommended Posts

  • 6 months later...

dajte slike. kakve su to pidžame?sećam se kad se u beogradu otvorio vumen sekret, kupovale žene tamo al valjda im bilo greota da niko ne vidi šta imaju pa su počele da šetaju po gradu u negližeima.

Link to comment
  • 4 weeks later...

iskreno prezirem retro adidas, tajgerice, sve moguce hipsterske oblike...pogotovu ovaj poslednji sa bradom koji me zraci zadnje 3 godine (u silver lake idem zbog omiljene mi inteligencija kafe a nije daleko od holivuda).... http://whatdavidbowiewoulddo.blogspot.com/2013/11/time-to-bar-beard.htmliskreno ihprezirem.....najgore je sto ljude koji forsiraju te trendove ne mogu ozbiljno da prihvatim. ne cenim ih jer mislim da su hordasi (ne vole da se izdvajaju iz grupe), da nemaju svoj stav, da su nekreativni a ponajvise dosadni.

Link to comment
  • 2 months later...

jel shooter.rs kitajsko smeće uvezeno angro sa šivenjem etiketa ili je izistinski srbski orižinal :fantom:

 

Ovo prvo naravno, vidis da pise da imaju pogone u inostranstvu a svi znamo sta to ovde znaci...

Link to comment
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...