Jump to content
IGNORED

Hate lista itema, pojava, trendova i proizvoda


yolo

Recommended Posts

edit - kad smo kod gestova koje viđamo po fotkama - šta im dođe ono kad ispruže ruke napred a šake poviju ka unutra držeći ispružene kažiprste na dole a palčeve ispružene paralelno s tlom, jedan uperen ka drugom?
Ovo je nemoguće izvesti ako se striktno prati opis.
Link to comment
a ne znam gde viđa te gestove, na fotkama valjda
Da, kao što se može videti iz priloženog (fotka je iz internet novina, btw - nisam špartao po tuđim fejsbucima).
Link to comment
edit - kad smo kod gestova koje viđamo po fotkama - šta im dođe ono kad ispruže ruke napred a šake poviju ka unutra držeći ispružene kažiprste na dole a palčeve ispružene paralelno s tlom, jedan uperen ka drugom?
Možda "A za jogurt ćeš morati da se sagneš"?
Link to comment

BTW. Mene nervira (to je kod ove najnovije generacije, whatever - Y, Z?) i to što - a posebno ženske, i to posebno Azijatkinje - moraju pod apsolutno obavezno da podignu 2 prstića na svakoj fotki. Sređivao sam nečije fotke sa puta po Koreji, nije bilo ja mislim ni jedne na kojoj nasmejane Korejančice nemaju 2 prstića nabijena u objektiv. Kakav glupi mem.

Link to comment

Imam utisak da im ne znači ništa, nego su videli da se i svi drugi tako slikaju (a slično važi i za taj "neslavni" facebook duckface). Sva sreća pa nije bilo digitalnih fotoaparata i fejsa kad smo mi bili mladi & ludi. :Dmotivator17a931784ca2fbcd3ff354abb6f22f0c02fbe025.jpg

Link to comment
  • 2 weeks later...
BTW. Mene nervira (to je kod ove najnovije generacije, whatever - Y, Z?) i to što - a posebno ženske, i to posebno Azijatkinje - moraju pod apsolutno obavezno da podignu 2 prstića na svakoj fotki. Sređivao sam nečije fotke sa puta po Koreji, nije bilo ja mislim ni jedne na kojoj nasmejane Korejančice nemaju 2 prstića nabijena u objektiv. Kakav glupi mem.
hihi, jeste ovo pojava :). nisam pitala moju china girl zasto tako, al tako je.

 

Link to comment
hihi, jeste ovo pojava :). nisam pitala moju china girl zasto tako, al tako je.

 

Nikakav je ovo hejt, meni je hejt (pojava) da su sve Kineskinje koje sam upoznala vise od mene, kad nadjem neku koja je niza od mene, i ja cu pored nje da stavim taj glupi znak na slici.
Link to comment
Nikakav je ovo hejt, meni je hejt (pojava) da su sve Kineskinje koje sam upoznala vise od mene, kad nadjem neku koja je niza od mene, i ja cu pored nje da stavim taj glupi znak na slici.
hmm... sad me kopka koliko si visoka? ili su one bile iz pokrajine sa visokim stanovništvom?
Link to comment
hmm... sad me kopka koliko si visoka? ili su one bile iz pokrajine sa visokim stanovništvom?
Bile su iz raznih pokrajina, oko 167 recimo pošto sam ja 162, a ove su bile primetno više. I bile su iz raznih pokrajina, nema mi tu utehe :cry:
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...