Jump to content
IGNORED

Hate lista itema, pojava, trendova i proizvoda


yolo

Recommended Posts

nisu bas u trendu,.. misim, meni uvek jesu - retro bowling shoes....... al, joj kasam vidla.. sto mu djointa i hiljadu mu carobnih dimova, zasto na stikle, pobogu i zaboga.,.............. uzas, daklem.... uzas svih uzasnih uzasova

Link to comment

nisu bas u trendu,.. misim, meni uvek jesu - retro bowling shoes....... al, joj kasam vidla.. sto mu djointa i hiljadu mu carobnih dimova, zasto na stikle, pobogu i zaboga.,.............. uzas, daklem.... uzas svih uzasnih uzasova

kao neka anomalija :D

kao kikers ili starke kad su se pojavile sa štiklom

Link to comment
  • 2 weeks later...

ako sam se u jednom prethodnom obraćanju na ovu temu pozitivno izjasnila da ove čakšire, na nekom,nekad,nekako mogu biti kul, sve pada u vodu ovim

 

71114Domenico6B9570Web.jpg

Link to comment

moram da priznam da su pantalone cool, ali na njemu izgledaju bez veze. od cipela do kosulje izgleda kao neki zenski deo. od kosulje, tetovaza, face izgleda kao neki "opasan tip" tako da mi to nikako nije u skladu.

 

iako su mi cool pantalone, zanimljiv je fazon da muskarac to obuce na sebe, ja ih ne bi nosio iz prostog razloga: ne bi mi stajalo. mozda na nekom visokom, vitkom-duga kosa tipu.

 

kosulja je dobra, cipele su grdne

 

prsten je prica za sebe.

 

saksija, naravno odlicna :D

Link to comment

Masovno uvlacenje kupacih gaca u dupe, valjda da se bolje osuncaju guzovi.. Aj kad to rade neke nepoznate mi, ali kad vidim neke poznanice ili bliske prijateljice, ili jos gore "prijateljice".. nije mi bas prijatno, ne znam zasto. Valjda mi smeta sto tako mogu svi da vide a ne samo ja, jebem li ga.

Link to comment

Masovno uvlacenje kupacih gaca u dupe, valjda da se bolje osuncaju guzovi.. Aj kad to rade neke nepoznate mi, ali kad vidim neke poznanice ili bliske prijateljice, ili jos gore "prijateljice".. nije mi bas prijatno, ne znam zasto. Valjda mi smeta sto tako mogu svi da vide a ne samo ja, jebem li ga.

 

:lol: :lol: :Hail:

Link to comment
  • 3 months later...

Prosli put sam kacio na onoj temi "hejt za ljude koji..." ali evo sad ovde, gde i pripada. Dakle, opet "saljive" majice za devojacko vece...

 

 

 

 

 

1965029_859858977382178_6674755200757867

 

1525417_859858944048848_7315113625062618

 

Recite mi da ovo nije trend samo u Mitrovici, molim vas, inace cu dumrem od sramote.

 

 

 

 

A pitaju me sto sam prestao da izlazim u ovu diskoteku... zivote lutalico  :isuse:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...