Jump to content
IGNORED

Hate lista itema, pojava, trendova i proizvoda


yolo

Recommended Posts

danas sam bila u kratkoj jakni. sve ispod kuka se smrzlo. istina, lepo sam izgledala, al jebes to, sta ima da budem lepa za nepoznate s kojima se mimoilazim na ulici.dakle, besmislen odevni predmet.a letnja kapa samo upari glavu i digne temperaturu temena. opet besmisao. mnogo prakticnije bi bilo nositi obruc oko glave na koji se zakaci mali suncobran, dakle, da vazduh moze da struji, a glava da bude u senci. mora da to vec ima kod kineza.

Link to comment

darling srećo to si samo došla u te godine kada se sve produžava i podebljava,mislim na garderobu i kada se besmisao kratke jakne uvidja i dobija pun smisao :)..što kaže moj frizer ,,prsluk tajm,, :lol: ..a kako smo samo u dvadesetim i goli i bosi i u sred zime izlazili i napolju bili!!!hej!

Link to comment

Nije hejt, ali ako može neko da mi objasni sledeći fenomen, cenio bih to:Idu dve drugarice ulicom. Jedna, ili obe, drže ruku u zadnjem džepu od farmerki od one druge. What's the deal ?

Link to comment
  • 1 month later...

indy govori o gestu koji ova pokazuje - očigeldno šta značikaninglingvista kolokviijalno- 'stručnak' za oralni seks (prema ženama)a ne znam gde viđa te gestove, na fotkama valjdaedit - kad smo kod gestova koje viđamo po fotkama - šta im dođe ono kad ispruže ruke napred a šake poviju ka unutra držeći ispružene kažiprste na dole a palčeve ispružene paralelno s tlom, jedan uperen ka drugom?

Edited by InvisibleLight
Link to comment

Dva pištolja valjda.Uzgred, znam šta znači ovo što cura radi nego mi simpatična fotografija, a i sve što sam nabrojao imaš na slici, tj, sve zavisi kako tumačiš uzdignutu čašu, ja sam još uvek bio mamuran i pod utiskom sinoćnje terevenke pa me uzdignuta čaša malkice podsetila na poslednju večeru kneza Lazara iz filma, V je Čerčil, jezik su stounsi a iza je znak za baunti. Inače moguće je da je cura popila i da je savatala ovu devojku pa se hvali šta će bit ;)

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...