Jump to content
IGNORED

B92


Musharaf

Recommended Posts

Pa nije Dikic zvao Cosica da ga poklopi jer ima neke informacije nego obrnuto...
Ima i tu istine, ali meni je bilo sasvim dovoljno da cujem Dikica bez da ga Jugoslav ista pita da steknem veoma los utisak o njemu
Link to comment

nisam se ni ja zaljubio u njega... zapravo, odvratan mi je njegov stav i sve sto sam od njega cuo..ali ono sto je bitno, da Cosic nije uspeo 1 promil da me ubedi da zna o cemu prica i da nije pokazao da je Dikic kriv za bilo sta.... nazalost, samo se trudio da bude zajeban, da ga prekida, pita po 100 puta istu stvar i kad ovaj odgovori on konstatuje nesto sto njemu odgovara...i na kraju da ga prekine, zavrsi emisiju i pripreti da ce na "drugom mestu" imati prilike da odgovarane kapiram sta je time postigao?

Edited by Далибор
Link to comment
nisam se ni ja zaljubio u njega... zapravo, odvratan mi je njegov stav i sve sto sam od njega cuo..ali ono sto je bitno, da Cosic nije uspeo 1 promil da me ubedi da zna o cemu prica i da nije pokazao da je Dikic kriv za bilo sta.... nazalost, samo se trudio da bude zajeban, da ga prekida, pita po 100 puta istu stvar i kad ovaj odgovori on konstatuje nesto sto njemu odgovara...i na kraju da ga prekine, zavrsi emisiju i pripreti da ce na "drugom mestu" imati prilike da odgovarane kapiram sta je time postigao?
Glupi Cosic nikako da shvati da je posao novinara da izvuce neku novu informaciju. On u svakom intervjuu natera sugovornika da zauzme odbrambeni stav, umesto da ga opusti i onda onako uzgred da ga pita nesto i onda bi se opusten covek izlanuo.
Link to comment
Znaci dovoljno je da budes "skretnicar", ali ne Jugoslav mora da zasere sa svojim mudrijanjem...
Ovo je bila jos bolja potvrda...
Glupi Cosic nikako da shvati da je posao novinara da izvuce neku novu informaciju. On u svakom intervjuu natera sugovornika da zauzme odbrambeni stav, umesto da ga opusti i onda onako uzgred da ga pita nesto i onda bi se opusten covek izlanuo.
Bio je neki americki dokumentarac u kome su pricali Lari King, i ekipa iz 60 minute i sve se svodi na to "Svaki intervju ima JEDNO kljucno pitanje koje daje smisao svemu, i mi pletemo mrezu lagano i onda BAM! gost ni ne zna sta ga je snaslo..."Ali kakvi smo mi takvi su nam i novinari.Tragedija, napravio je Ajnstajna od obicnog balvana....
Link to comment
Mediji naklapaju da Kina spasava EUIzvor: BetaDavos -- Razgovori o Kini koja finansijski spasava Evropu su samo "naklapanje medija", ocenjeno je na Svetskom privrednom forumu u Davosu u Švajcarskoj.
mislim, u chemu je fora. ako su u davosu, recimo, prostaci, da li je neophodno insistirati na pesnichkoj slobodi bash do te mere? :unsure: Edited by thermal bug
Link to comment
Šest novih rase pasapetak 27.01.2012 | 16:32 | Izvor: B92 | Komentari: (0) | Pošaljite komentarBeograd -- Šest pasa postalo je deo kinološke istorije pošto su zvanično postali najnovije priznate vrste na svetski priznatoj listi.
Mislim da bi ovaj novinar dobio keca iz srpskog u trećem osnovne škole.
Link to comment

sarkazam ONbrilijantno!sarkazam OFFsida je naravno napravljena u labu, cuveni "aditiv" iz svinjskih vakcina izaziva autizam, vakcina za grip je beskorisna, a neka iz 70 ih je izazivala rak (videla 1 doktorka svojim ocima!)naravno, sve je napisano aksiomatski, bez i jedne sumnje u ono sto se iznosi

Link to comment

Nove stravične scene u medijskoj kući B92! Sutra se emituje poslednja emisija "Juboksa", koju su vodili Tomislav-Toma Grujić i Petar-Pera Janjatović, jer je tako odlučio isti onaj koji je sa radija oterao Ritam, Cuku, Peščanik, Duću i Duću, stendapovce ...

Edited by stoka
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...