Jump to content
IGNORED

B92


Musharaf

Recommended Posts

Zasto bi se pink potresao da li ce B92 biti jak ili slab kad im uopste nisu konkurencija? Pink fura svoj fazon bez 2 minuta politike, osim dnevnika, i mnogo zabavnog programa(loseg kvaliteta, po meni), dok B92 samo o politici prica i nema 2 minuta zabavnog programa, ako se ne racuna neka serija od pre 10ak godina ili bajati film sa Dzeki Cenom u glavnoj ulozi.Pinku je konkurencija RTS i niko drugi, nazalost. A za trece mesto se tuku Avala, Prva i B92, s tim sto i tu B92 ima najmanje sansi.

Link to comment

konfuzija je pocela sa dr. jackil and mr hyde programskom semom, pre podne istina odgovornost pomirenje, po podne veliki brat. Jedna stanica koja pretenduje da bude visoko na rejting/share listama ne moze toliko da varira u sadrzajima

Link to comment

Meni je taj koncept urbane televizije koji su oni forsirali jedno vrijeme bio nespojiv sam po sebi, bar u 21. vijeku. Posle su probali nešto drugo, ali kao što neko reče, nisu se snašli na terenu koji protivnik bolje poznaje.A ljudi koji su dobro radili svoj posao, radiće ga nevezano za ime poslodavca, ili stanice.

Link to comment
aj da sacekamo jos malo i da vidimo spiskove za 'odstrel'. nakon toga ca slika o daljem kursu devedesetdvojke biti bistrija.tuzno. :(
17.01. koliko čujem.BTW, od ljudi sam Pinka čuh da je Žmitrović jako loše i da je "neizvesno".
Link to comment

Zeljko Mitrovic ima neku anemiju koja je opasna po zivot i mozda ce morati na transpantaciju kostane srzi.Sta se desava sa B92INFO kanalom? Sad stoji znak B92 i program je identican. Da li je to deo "promena" koje se uvode ili nesto drugo?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...