Jump to content
IGNORED

B92


Musharaf

Recommended Posts

Moj info kaže. Ostaju Info kanal, vesti i Insajder. Sve ostalo se menja. Sledi i veliki broj otpuštanja. Zašto su Grci kupci, tj ima li pozadine - ne zna.
Realno, B92 i nema program van tih nabrojanih. Reakcija je losa kopija Insajdera, filmovi i serije su bajati, sportski program postoji samo u live prenosima LE. Logicno je da ce da ostave ono sto je gledano, a da ce da menjaju komercijalni program. Nove serije, filmovi, kvizovi, razni rijaliti i ko zna sta jos.
Link to comment
Reakcija je losa kopija Insajdera.
Lako sve proglasiti za trash kad vecina toga i jeste ali bolja od Brankice da bude tesko da moze, a to sto je kopija koga zabole. Dok god se bave kradjom u zeleznici, Saricem i slicno treba da postoji 6 tako losih kopija Insajdera sto se mene tice.
Link to comment

I gde je sad RRA?! Sećate se kada su dodeljivali nacionalne frekvencije, urednici medija su maltene morali da se bave bandžijem, toliko je bilo cepidlačenja, naročito oko udela stranog kapitala ... A sad ...Prvo, dozvolili su Mitroviću da ima dve televizije sa nacionalnom frekvencijom - PINK i TV AVALU ...Drugo, dozvolili su da TV Prva i B92 imaju većinski strani kapital ...Treće, dozvolili su čitav niz svinjarija, a jedna od njih je što dozvoljavaju čak i RTS-u da reklamira kladionice u udarnom večernjem terminu ...I da li su Grci kupili i Radio B92?! Da li su istinite glasine da Brakus dobija šut-kartu uz objašnjenje novog menadžmenta da je njegov program "autističan i hermetičan"?!

Link to comment
I gde je sad RRA?! Sećate se kada su dodeljivali nacionalne frekvencije, urednici medija su maltene morali da se bave bandžijem, toliko je bilo cepidlačenja, naročito oko udela stranog kapitala ... A sad ...Prvo, dozvolili su Mitroviću da ima dve televizije sa nacionalnom frekvencijom - PINK i TV AVALU ...Drugo, dozvolili su da TV Prva i B92 imaju većinski strani kapital ...Treće, dozvolili su čitav niz svinjarija, a jedna od njih je što dozvoljavaju čak i RTS-u da reklamira kladionice u udarnom večernjem terminu ...I da li su Grci kupili i Radio B92?! Da li su istinite glasine da Brakus dobija šut-kartu uz objašnjenje novog menadžmenta da je njegov program "autističan i hermetičan"?!
bogtejebo zar je to moguce slusati bez pucanja aneurizama po mozgu?
Link to comment

Dobro je da se nije setio da kupi B92 i onda sam od sebe zakupi termin da nam "objasni" kako je on pravoveran, a svi ostali su protiv njega. Licemer na kub, a Cosic i ekipa nesto manji od njega.

Link to comment

Ma kako nije, koliko pluta su pare za plate stizale sa te strane. Pa se snimi neka emisija ili prilog, pa čika Miša tutne kintu i otkupi istu da se ne prikazuje.

Link to comment

"Ja sam zasićen sviH oviH tzv. zabavnih emisija koje denunciraju ljudski prirodu.." pa sam napravio reality show u kojem će se ljudi takmičiti za zaposlenje. U majku ti jebem prljavu, da bog ti se dete u emisiji takmičilo za posao, smrade jedan!

Link to comment

Pa ako su ocekivali ovi koji su mu dali "ulogu" realno je da i mi gledaoci pokorni ponesto ocekujemo.Bolje da je Ivana Konstantinovic vodila kviz

Edited by dusan1975
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...