Jump to content
IGNORED

Naučna fantastika


Ajant23

Recommended Posts

A što si zacrnela avatar božemeoprosti...

 

Nego (za Annihilation), muzika & zvučni efekti bili su dosta zanimljivi ... mada je moj gusarski strim bio bijedan što se tiče zvučnog kvaliteta, ali zato je tu spotify:

 

 

Link to comment
5 hours ago, Indy said:

 

Da. Sad odgledao. U stvari nije toliko "cudan" koliko pise po internetima.

 

misim da je ljude kupila prica, pre svega.. tj ideja.... meni je potpuno fascinantna... valjda zato ima podlogu za odlicnu analizu, kako sam vech pomenula, dok sam film kao film je tek sasvim dobar

Link to comment

ovo je trebalo da bude akcija a ne filozofija. bio bi i odlican triler i sci-fi i akcija

 

da su ubacili malo vise jurnjave i pucnjave i novih bica dok to sve nasa heroina ne digne u vazduh

 

i falilo mi jjleigh vise na ekranu

 

 

Spoiler

jezivo kad onaj meda lepi zarlauce. i da su nastavili sa cvecem da dekorisu setove, ja bih ga se sutra plasila

muzika kao za spot  meni nije legla za ovakvu vrstu filma

 

Edited by mustang
Link to comment

Bas zato sam i napisao da vredi pogledati ko je ljubitelj SF-a. Jer po meni te akcije (poput petog elementa) uopste nisu SF, SF im dodje samo kao tanka oblanda. Hard core SF je bas takav, fokus na ideje, a ne na akciju, ljubavnu pricu, horor, fantaziju... To je veciti problem SF-a, hard core SF nije komercijalno isplativ jer ima malu publiku. I onda ga filuju sa drugim zanrovima kako bi bio dopadljiv sto siroj publici. Zato sam zahvalan za filmove koji se sto vise priblizavaju hard core SF-u, cak i kada nisu toliko dobri, jer ih je malo.

Edited by noskich
Link to comment
6 minutes ago, Fakundo Sava said:

Ti si optimista kada misliš da je ovaj film imao nameru da bude hardcore sf 

 

47 minutes ago, noskich said:

Zato sam zahvalan za filmove koji se sto vise priblizavaju hard core SF-u, cak i kada nisu toliko dobri, jer ih je malo.

 

Naravno da nije imao nameru, vec beggars can't be choosers. Iliti u moru tih nekih fantazija, akcija, horora i ostalih koji se prodaju u SF oblandi, drago mi je kada bude nesto vise od oblande iznutra.

Edited by noskich
Link to comment
41 minutes ago, Fakundo Sava said:

Ti si optimista kada misliš da je ovaj film imao nameru da bude hardcore sf 

 

A sta je imao nameru da bude? Posto se ne bi reklo da su zeleli da budu pre svega (ili uopste) komercijalni uspeh.

Link to comment

Sta ce ti bioskop? Vec sada imas gomilu kvalitetnih torenata. Meni bioskop ima smisla samo ako je neki IMAX 3D, ili ako je bas bas kultni film u pitanju. A mislim da ovo nije niti ce biti kultni film. 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...