Jump to content
IGNORED

OVAMO - ONAMO™


расејан

Recommended Posts

No, redova za sengensku vizu (sa ili bez broja) ima svuda.
ovde, mislim da je samo jos u Poljskoj ambasadi tako. Svi ostali su uveli zakazivanje, ne samo u Londonu, nego i po manjim konzulatima diljem UK <_<.
Link to comment
  • Replies 426
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • cedo

    113

  • bus

    57

  • Indy

    52

  • расејан

    38

Top Posters In This Topic

Posted Images

Pazi ovo, pre 2 godine, sletim na Surcin oko ponoci sa zenom i detetom (18 meseci), avion pun, guzva - mi izasli poslednji. I cekaj u red na pasosku kontrolu, na kraju, kad ce putnici u prvom redu pred shalter: "ajte vi ispred". Meni neprijatno, kazem vidite koliko je naroda, a njih nekoliko ce "ma samo vi napred, vi imate prioritet" :)Da kazem da to nisam video na aerodromima ni u Singapuru, Hong Kongu, Londonu, a narocito ne u Frankfurtu.
oko propustanja preko reda mene su iznenadila slica iskustva. mi ne pitamo vec idemo preko reda, valjda sa dvoje dece nista vise nije neprijatno, samo da se put zavrsi sto pre
Link to comment
No, redova za sengensku vizu (sa ili bez broja) ima svuda.
ne znam za svuda, al' evo kako je u nas...idem tako niz ulicu na pijac, a desni trotoar zauzeli domaci drzavljani koji su poceli da se uredjuju dvadesetak metara iznad coska sa s. bana (ili: banovic stra'inje :blink: ). razvuk'o se red skoro do jovanove.pa se cudim: sta ce tu, sta cekaju? jer ulica je, inace, mirna, rezidencijalna.pijacna kolica i ja hvatamo blago-zaobilaznu desnu krivinu. ignorisemo publiku u tzv. basti "mamma's biscquit house". iza coska, pred samom kapijom grcke ambasade, izmedju koekude razbaskarenih diplo-automobila, ugledamo jos nekolicinu smucenih drzavljana. pred njima vedri i oblaci njv. Pripadnik obezbedjenja.ej, shvatim! pa oni uredno cekaju da predaju papire za vizu!a, zasto su ostali bili doobro skriveni iza coska? sugerisalo im diskreciju, da prekoracenjem kalibracije ne bi kompromitovali impresiju lepote evropejske velevarosi. verovatno se zbog tereta te misije nisu neprirodno mnogo smejali. naprotiv, smejali su se neprirodno malo, kol'ko sam mogla da primetim u prolazu.poz Edited by le petit nicolas
Link to comment
  • 6 months later...
  • 3 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...