Jump to content
IGNORED

OVAMO - ONAMO™


расејан

Recommended Posts

  • Replies 426
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • cedo

    113

  • bus

    57

  • Indy

    52

  • расејан

    38

Top Posters In This Topic

Posted Images

Šta si gurao? :unsure: Tučen sopstvenim oružjem :lol:
То је још из старе народне, baby, you can push my car :).
E, ne mogu da verujem da pušiš. angry.gif
Ни ја не верујем у многе ствари, па шта. У ствари сам био престао - практично целу претпрошлу годину, и онда се натенане вратио. Ал' изеш ти то, кад и у својој кући морам да излазим... правим госпоји друштво.
Link to comment

Da jbt, ponekad mi stvarno nije jasno koliko su ljudi u stanju da žrtvuju toplo, domaće, narodno, radi nekih zajebancija od preko što mame. Uvek nam je strano bolje angry.gif

Link to comment
Odseli se u gej krajeve, nije Bitola za tebe.
:lol: Zato shto ne jedem kukurec?Evo tebi slike koje si trazhio, a ja obecao da cu da ih postavim. Chikmaci su neku stranu ranije, vidi jesu li to oni na koje si mislio.Bivsha poslasticharnica:IMG_3368.jpgIMG_3370.jpgIMG_3369.jpgSat:IMG_3371.jpgIMG_3372.jpgFontana i mesto za Filipa (bonus, rekoh bice interesantno):IMG_3375.jpgIMG_3373.jpgedit: taze, danas uslikano Edited by cedo
Link to comment
Da jbt, ponekad mi stvarno nije jasno koliko su ljudi u stanju da žrtvuju toplo, domaće, narodno, radi nekih zajebancija od preko što mame. Uvek nam je strano bolje angry.gif
O chemu ti prichash, ako to ima veze sa mnom?
Link to comment
Ima veze, kako nema. Pored kukureka, škembića i ostalih domaćih slastica, ti se odaješ gastronomskom harakiriju.
Ali ja zato volim sve vrste kajmaka, sireve (Makedonski sirevi :mljac:), slanine, kisele kupuse, ..., praktichno sve osim iznutrica.Ustvari, mislim da je to neshto u glavi, poshto nikada nisam probao. A nemam ni nameru.
Link to comment
Cikmaci su manje vise ti, samo sto sam vise mislio na one kad se krene ka De Niru paralelno sa Korzom. Nemam reci na sta lici spomenik, cuo sam da se o drzavnim praznicima sa zvucnika emituju Filipovi makedonizovani govori? Gradonacelniku treba jebati mater, takav urbanisticki zlocin Bitolj nije doziveo jos od rusenja starog pozorista.
Kada odem kod prijatelja chiji balkon gleda na tu stranu uslikacu, pa ako josh uvek budesh lurkovao, naci cesh slike na ovoj temi.Nisam chuo za te govore. A da VMRO-vskoj bandi treba jebati mater, treba. Oni sami ne znaju shta hoce (osim punjenja sopstvenih dzhepova). Postolje stoji vec mesecima a statuu nece da stave jer su Grci zapretili da ce maknuti konzulat (bar sam tako chuo).Inache, sve chega se dotaknu je za zhaliti. Ako asfaltiraju neku ulicu, to je parama iz shvajcarskih i inih donacija. Sve shto naprave krpa se koliko za mesec/dva.Shto je najbolje, gradonachelnik je glumac. A njemu je bilo najbitnije da se Filip gleda iz Pajtona (kafic preko puta Epinala na shirok sokaku). To shto ce taj spomenik biti toliko veliki da ce zaklanjati fasade kuca oko njega i shto je jednostavno prevelik za Magnoliju, koga briga. Bitno da se bukefalizam shiri. Edited by cedo
Link to comment
Da jbt, ponekad mi stvarno nije jasno koliko su ljudi u stanju da žrtvuju toplo, domaće, narodno, radi nekih zajebancija od preko što mame. Uvek nam je strano bolje angry.gif
Ma, екстремисти. На једном крају имаш доста Енглеза, Амера и наших, који неће да пипну ништа што никад нису јели (с тим што наши, ипак, не очекују српски доручак у свакој припиздини, ко Енглези), и оне којима је комшијина трава увек зеленија (а јесте, јер се гледа та тране, из профила - своја се гледа одозго, из најгоре пројекције).Ми смо се нашли негде на средокраћи између војвођанске, неколико азијских и нешто јужноамеричке кухиње. На јеловнику се равноправно нађу сарме, пуњене паприке, гулаш, насуво са сиром (и/или кромпиром), пилав, суши, онигири, стр "фрај" (тј stir fry), неке филипинске ствари, перуанска салата од чупане пилетине, а од колача лења пита, муфљузи (muffins - баш данас са јабукама и орасима, ове домаће са боровницама никад постићи, поједу се боровнице :)). Сладолед куповни, роштиљ и хлеб искључиво домаћи, за салату може и чатни од манга......и наравно да је за Новака била руска... а чекамо још коју недељу за овогодишње пихтије :wub: Edited by расејан
Link to comment

 

Ми смо се нашли негде на средокраћи између војвођанске, неколико азијских и нешто јужноамеричке кухиње. На јеловнику се равноправно нађу сарме, пуњене паприке, гулаш, насуво са сиром (и/или кромпиром), пилав, суши, онигири, стр "фрај" (тј stir fry), неке филипинске ствари, перуанска салата од чупане пилетине, а од колача лења пита, муфљузи (muffins - баш данас са јабукама и орасима, ове домаће са боровницама никад постићи, поједу се боровнице :) ). Сладолед куповни, роштиљ и хлеб искључиво домаћи, за салату може и чатни од манга... :wub:
brate, ala je tebi dobro
Link to comment
  • 1 month later...

Imam jedno pitanje za nekog ko ima strpljenja i znanja da mi odgovori. Razmisljam da se privremeno, preselim u Japan (na 6 do 12 meseci) zbog posla. U pitanju su ili Kobe ili Jokohama. Ima li neko neka iskustva sa zivotom u Japanu? U principu kako sada stvari stoje mogucnosti izbora u pogledu geografske lokacije su mi velike, ali ovo mi nekako zvuci zanimljivo kao jedno lepo iskustvo (ne bih se zadrzavao duze od max godinu dana).

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...