Jump to content
IGNORED

Anime kutak


Filipenko

Recommended Posts

Odgledao "Code geass" :Hail: Super je!Ne znam zasto ga je filipenko ispljuvao, ima letecih robota, ali akcenat uopste nije na tome.Planovi, taktika, razmisljanje, radnja.. sve je sjajno smisljeno i naravno, zavrsetak kakvom se nisam nadao.Code geass ima 2 sezone po 25 epizoda. Mislim da ce se svideti svakome kome se dopao Death Note :)

Link to comment

Da, isto tako će se Doktor Živago svideti svakome kome se svideo Sedam godina na Tibetu :DŠta znam, jednostavno, džaba mi je svo to planiranje, taktika, dža bu, kada je to u funkciji borbe letećih robota, obavezne u nekoliko minuta svake epizode...

Link to comment
O cemu je? Koliko epizoda?i to su mi predlozili da pogledam :lol:
13+13O čemu je ?O beznađu modernog života......još uvek sam smoren.......odoh da gledam FLCLBTW, krvav je anime, i navlači te, da navijaš, a onda te tresne, nije to stvar ukusa. Prevara ! :lol:
Link to comment
  • 2 weeks later...
6gb5848.jpgOdgledao po drugi put. I dalje mi se vise svidja zen atmosfera Totoroa, ali i ovo je vrlo blizu vrha liste omiljenih Miyazakijevih filmova. Savrsena animacija, uobicajeno mocan soundtrack, dopadljivi likovi i prica, plus dobro predstavljena poenta (ne zajebavati se sa prirodom). Nekoliko magicnih scena (ipak je ovo Miyazaki) od kojih ce mi u secanju najverovatnije ostati prvi susret sa sumskim duhom i "Stay your hand! The girl's life is now mine!".
Link to comment
  • 2 weeks later...
Ja samo da preporucim Death Note.Vec dva dana sa drustvom gledam, odlican anime. Prica je neverovatno dobra.
Death Note je bruka dobar. Sjajna stvar.
Ja sam sad kod desete epizode...Jel malo usporava prica, ili se meni samo tako cini?
death note :Hail:
Super je Death Note ali brate ubise negde na sredini.... Odgledao sam 19 epizoda do sada ali od neke 13/14 sve pada....Pocetak je stvarno super ali kako odmice ka sredini ... nije to to ...videcemo sta ce biti do kraja
Link to comment

@eye of the beholderFilipenko je bio potpuno u pravu kad je na moje pitanje, da li mi se cini ili od neke 10 epizode usporavaju, odgovorio kako to usporavanje zaista ima smisla i da se kvalitet nikako ne gubi.Meni je zao sto Ryuk-a ima manje, ali mislim da je ovo jedna od serija sa najbolje razradjenim karakterima.

Link to comment
  • 2 weeks later...

pa što niko ne kaže da postoje dva nastavka death note + film + soundtrack (+ igra, al to ajd) <_< Nego, šta kažete na to da se jednom skupimo i razmenimo animee pošto dugo traje dok se sve skine sa neta, makar bio i adsl

Link to comment

film? kakav film!! Ni seriju nisam zavrsio a vec snimili film :o schockingEpizode imam sve (37 komada) ako ima vise od toga molim da me obavestite.Tako da ako nemas serije .. to mogu da ti dam;Film mogu da skinem jos veceras to nije problem ali ga necu gladati dok ne pogledam seriju :)od ostalih anime imam ghost in the shell - serije

Edited by eye of the beholder
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...