Jump to content
IGNORED

Hard n' heavy department


Аврам Гојић

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

146693-Kreator-Under-the-Guillotine.jpg

 

Postoji i vinil box sa prvih šest albuma, a ovo je zbirka od 30 numera za digitalce. Best of pregled, malo lajv, malo rariteti, poneki alternativni miks. Nekad sam mislio da je zvuk tanak zbog lošeg presnimavanja sa kaseta od drugara koji ih je naručivao odnekud iz CRO, a sad je jasno da im je jednostavno produkcija bila takva u prvom dijelu karijere, suva i organična, i da se za ozbiljniji studijski i postprodukcijski rad skupilo para otprilike tek za Renewal.

 

Meni je nakon svih ovih godina taj i dalje omiljeni K album. Tu su se fino uklopili u talas zaslađivanja mejnstrim metala početkom devedesetih, ali nisu pretjerali kao na narednim albumima. Nisam ih pratio u međuvremenu, a vidim pomalo da su se vratili standardnom thrash speed maniru.

 

Mile je tako šarmantan kada ujedajućim germanskim akcentom pokušava da saspe 1.000 riječi u dvije strofe. Nabio sam sinoć bubice uz ovu kompilaciju i uspio da zadrijemam na pola, probudio se nakon 30 minuta subliminalno osvježen ekstremnom agresijom i gledao ovog kilavog posljednjeg terminatora.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...