Jump to content
IGNORED

Hard n' heavy department


Аврам Гојић

Recommended Posts

Mgla i HellLight su moja dva omiljena benda, a ono što ih čini izuzetnim i nesvakidašnjim je to što im je svaki sledeći album bolji od prethodnog koliko god da je prethodni bio dobar. 

Edited by Nikodije
  • +1 1
Link to comment

Al' je izmasakrirao :laugh:

Volim Tul, ali ovu pesmu sam uvek tesko vario, jedino mi se pred kraj svidja. Ostatak mi je uvek izazivao neku nelagodu, slicnu onoj kao treci album AIC (ker s 3 noge), odlicno muziciranje ali me tuce u pogresan zivac. :D 

Link to comment

Slušam ovih dana prvi Cyclone Temple, odličan thrash, baš kako ja volim, bend je inače nastao posle raspada Znowhite i postigao malu i nikakvu popularnost pošto je tada grunge drmao.

 

 

  • +1 1
Link to comment
On 22.5.2022. at 22:20, Filozof manijak said:

Malo da osvežim topić black mjetal Poljacima:

 

 

 

Black metal? Sklonite se da prođe tata Kronos ...

 

Edited by BlackGeorge
Link to comment
On 21.5.2022. at 11:19, napadaj said:

A kad reče mid-tempo, mora odmah najbolji evropski death metal bend da se pusti :D

 

 

 

 

Nije loš Bolt Thrower ali Čak je ipak bio najbolji ... Šteta što je rano preminuo.

 

 

 

Edited by BlackGeorge
Link to comment
33 minutes ago, napadaj said:

Različit stil. Obožavam Death, naravno.

 

______________

 

 

 

 

Dobar je Promised Land, drugačiji od predhodnih, i ima svoju atmosferu. Sve u svemu poslednji bas odličan Queensryche album. 

 

Pre nekoliko nedelja sam bio na turneji Geoff  Tate, gde su svirali kompletan Rage for Order i Empire album, bilo je fantastično... Inače svrstavam Operation:Mindcrime u top 10 albuma svih vremena... 

 

spacer.png

Edited by assignment
Link to comment

Otkrio sam novu belgijsku poslasticu, a da nije vafl.

Sviđa mi se što momci ne uzimaju sebe previše za ozbiljno, ali su zato ooooozbiljni muzičari i pošteno prže.

 

Dakle, belgijski patuljci, Gnome:

 

 

 

 

  • +1 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...