Jump to content
IGNORED

Hard n' heavy department


Аврам Гојић

Recommended Posts

16 hours ago, napadaj said:

Čuj ovaj doom. Užasno ime, ali fenomenalna muzika.

 

 

 

Znam ih naravno. Nije loše ali me nešto nervira ovaj vokal.

Link to comment
3 hours ago, autsajder said:

Dozvolite da se obratimo na 0:59, ispod srebrnog kišobrana sa plavom postavom.  (:

 

  Hide contents

slayer.jpg.04767f050573749f437dd21abf4360cd.jpg

 

Do sada sam imao samo kadar sa Širli Menson. :happy:

 

Pisalo se o ovom koncertu na starom forumu, pa da ne recikliramo lirske opise, ali da - bilo je top fenomenalno. Meni najbolji Exit i jedini koji sam ispratio sva četiri dana sa Garbage, Ian Brown, Slayer, Laibach?, Massive Attack ili Underworld?.. znam da je svakog dana bila neka poslastica.

 

 

Na Eksplozivu bio Bombarder posle Slejera, Nešo vikao "andere andere ipa ipa andere" tokom celog koncerta. :lolol:

 

 

  • Haha 1
Link to comment

Neka mi oproste pravi mejdenisti, ali meni ovo traje i traje, a ne razvija se ni u šta zanimljivo. Jedna od onih pripovjedačkih pjesama, gdje je, nakon folkastog vodećeg rifa, poželjno imati strpljenja za proučavanje stihova..

 

Za večeras u mom plejeru friško ispod prese. Bio je to striming u vrijeme blokada u novembru, pa je sada malo dotjerano i upravo danas objavljeno, dakle reklamiram nepreslušano, uz nadu da nije pokvareno u postprodukciji:

 

paradise.jpg.d3ba790986e4e7c1c504523b2c1bf4cd.jpg

 

Darker Thoughts

 

Išao bih rado na ovakav koncert, ovakav setlisting arrgghhh. Jedino bih radi vica ubacio i boyband doom za mlade metalke u prvim redovima. Neobičan bend. Svašta su svirali kroz karijeru, ali u svakoj fazi imaju dobrih albuma.

  • +1 1
Link to comment
  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...