May 29May 29 Ne znam bas da li bih se hvalio time sto sam veca pudlica kapitalistickog sistema, ovi pop/new wave su veci rebeli
May 29May 29 Anthrax izvrstan večeras, nije ni mogao biti drugačiji. Overio sam skoro sve bitne bendove iz detinjstva, ostao mi je Flotsam
May 29May 29 Odličan Anthrax. Šteta je samo što sada i oni sviraju ispred velikog TVa (iako je lep artwork) ali jbg. Edited May 29May 29 by ragasto
May 30May 30 Nije prvi put da sam ih gledao ali vredi, ipak su oni legende tresa, koliko sam ih samo slusao kao klinac.Ja nisam overio Exodus u NS-u to mi je krivo.
Create an account or sign in to comment