Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Liberalizacija SPC

Featured Replies

Just now, vememah said:

 

Vladike (episkopi), arhiepiskopi i patrijarsi moraju biti biti monasi.

ALi mogu da naprave pre zamonašenja decu... German je imao decu, ako se ne varam...

  • Replies 9.5k
  • Views 680.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • mraki
    mraki

    Ćale nije bio kršten, nisam ni ja. Nije išao u crkvu, nije voleo popove niti su oni ikad dolazili kod nas. Ipak, kad je umro pre par meseci sahranjen je uz popa i po svim običajima jer kažu tako treba

  • s tim sto ce se sad tesko ici negde napolje, vise ce se okrenuti unutrasnjem neprijatelju.    ja sam se poslednji put iznenadila kad sam videla koliko foruma navija za ruse podrazumeva da ag

  • Šta smo dosad imali: - njegova SVETLOST - protojerej STAFORD - prenos MOŠTIJU - njegovo telo je IZNOŠENO - gradjani se upisuju u KNJIGU ŽALBI - nad ODRONOM  - gde će

Posted Images

7 minutes ago, vememah said:

 

Vladike (episkopi), arhiepiskopi i patrijarsi moraju biti biti monasi.

sto ih ne sprecava da prave decu :fantom:

Samo da kažem da patrijarh nije izjavio ovo što reditelj Filipović tvrdi.

(i da mu u poslednjoj rečenici Čisto rusko zlo ne trebaju zarezi)

nisam gledala patrijarha ali medijski napisi jesu ovakvi kao njegov citat, tj makar neki jesu. ne znam koji medij konkretno je citirao, mogao je danas recimo, ili rse, sa ovim komentarom. doduse pominju neprihvatljivu ideologiju, a ne populaciju, sad vidim.

Edited by morgana

1 hour ago, munze said:

sto ih ne sprecava da prave decu :fantom:

možda ih sprečava to što su mnogi među njima gejevi:Jova:

Pa imaju i neke vladike djecu, čak ih i ne kriju. Ja govorim o ovim članovima Sabora što se drže celibata i što najviše drve o djeci :fantom:

za vreme dok porfirije bljuje vatru posvuda, grigorije objashnjava zabrinutim sestrama u kristukralju da je ok prati vesh i rediti domacinstvo na crveno slovo i izgleda, shto je i najgore, moze se raditi shto choveku prija, a da te blagonakloni svetac ne sazga ognjem :ohmy:

pa urnebesno kako lepo rade, urnebesno :rolf:

sent from bash mnogo dobar novi bubamoto

24 minutes ago, gospa buba said:

za vreme dok porfirije bljuje vatru posvuda, grigorije objashnjava zabrinutim sestrama u kristukralju da je ok prati vesh i rediti domacinstvo na crveno slovo i izgleda, shto je i najgore, moze se raditi shto choveku prija, a da te blagonakloni svetac ne sazga ognjem :ohmy:

pa urnebesno kako lepo rade, urnebesno :rolf:

sent from bash mnogo dobar novi bubamoto
 

Sad me kopka, jel' oni to rade u dogovoru, da Grigorije bude dobrica, dok su ovi idioti ili je Grigorije shvatio da mogu da mu ga duvaju, smeniti ga ne mogu, pa se ponaša kao normalan čovek i zajebva ih...

opa, zub demokratije nagriza SPC…


ako je suditi po Pinkovom vikend jutru sad za vikend - Grigorije je obernegativac iz ugla zvanične države i porno agit-propa koji fura Pink.

 

1 hour ago, radisa said:

Sad me kopka, jel' oni to rade u dogovoru, da Grigorije bude dobrica, dok su ovi idioti ili je Grigorije shvatio da mogu da mu ga duvaju, smeniti ga ne mogu, pa se ponaša kao normalan čovek i zajebva ih...

 

Ovo drugo..

Kad bi moja pokojna baka čula ovo Grigerijevo tumačenje o (ne)radu za crveno slovo, mislim da bi je šlog strefio :lolol:

1 hour ago, radisa said:

 Grigorije shvatio da mogu da mu ga duvaju, smeniti ga ne mogu, pa se ponaša kao normalan čovek i zajebva ih...

Ovo. Piše on pre neki dan kako je nasilje u porodici apsolutni razlog da se ruši porodica, i inače piše vrlo afirmativno i nepaternalizujuće o polovima. 

Normalan čovek, a mislim da ih pomalo i prcka.

Ja nisam ni znao da je to izjavio, sad sam poslao kevi da procita. Ona koja je odrasla u komunistickoj porodici nikad nije zarezivala oko vere, ali kad je naprasno postala vernica pre 20-ak godina, sa tim zajedno pocela da upraznjava i sve besmislene rituale i obicaje, pa i taj. Jos mi smesnije kad kaze da nece npr. da pere ves jer je katolicki Bozic ili Uskrs. Ja kazem pa ti nisi katolkinja, deklarises se sada kao pravoslavna. A ne, bez obzira, nece da rizikuje srdzbu Boziju :laugh:..

Kad bi moja pokojna baka čula ovo Grigerijevo tumačenje o (ne)radu za crveno slovo, mislim da bi je šlog strefio [emoji38]ol:
ne bi nuzno. recimo, meni baba nije dala da pletem na nedelju i krupne svece, mada nisam bila profi pletilja nego sedmi razred, pa se krila po budzacima da pletem, jebiga ja imala svoje planove shta sam reshila kad da obuchem po modi, dok nije naishla neka chasna sestra i rekla pusti dete, nije greh, rad moze da bude i zadovoljstvo. naravno ni onda me nije pustila. dodushe ona se protivila i dzogingu nediljom, shta ce svit reci rolf.gif

bakateta je zvala da obavesti shta se ne radi po oba kalendara isuse.gif hihi.gif

@
kovalski, obavezno javi shta je rekla keva [emoji38]ol:
sent from bash mnogo dobar novi bubamoto



Meni je najjače to za mašinu za veš. Gleda bog odozgo i šibne nešto na mašinu kad počne centrifugiranje....

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.