Jump to content
IGNORED

Liberalizacija SPC


ObiW

Recommended Posts

7 minutes ago, Aleksija said:

s tim sto ce se sad tesko ici negde napolje, vise ce se okrenuti unutrasnjem neprijatelju. 

 

ja sam se poslednji put iznenadila kad sam videla koliko foruma navija za ruse podrazumeva da agresija nije dobra, ali... od tada mi nista nije neverovatno.

vucic i srbi su najprirodnija simbioza ikada.

 

 

slažem se.

 

ne mogu da prežalim što nisam emigrirala, uvijek iz pogrešnih razloga.

mislim jesam emigrirala ali u srbiju :covid19:

  • +1 3
  • Tužno 1
Link to comment
18 minutes ago, morgana said:

 

slažem se.

 

ne mogu da prežalim što nisam emigrirala, uvijek iz pogrešnih razloga.

mislim jesam emigrirala ali u srbiju :covid19:

 

Pa dodji ovde, jebo te! Sta cekas? 

  • Wub 1
Link to comment
11 hours ago, milfisland said:

Zar litije nisu super? Kad ih SPC organizuje negdje kod komšija. Tada su OK, litije za ljudska prava, protiv Mila krimosa...

Malo nezgodno kad su u Beogradu? A? Došle kući... 

hehehe kako se prospes vrlo brzo.

potpuno druga stvar. nosioci fasizma u crnoj gori su najpre organizacije kao dps ( btw oni su slali tenkove na dubrovnik), sdp, danu, razne nvo i pojedinci kao nikolaidis, mijo boxer, zoja djurovic, milo (+ prvi mafijas evrope) i jos gomila tog fasistickog sljama.

minivju sa puhovskim

https://www.vijesti.me/vijesti/politika/621137/djukanovic-prepreka-napretku-ka-eu-ali-je-igrac

naravno milovim kmetinama i fasistima preobucenima u evropejce se nije dopao.

jer je sve u 🥪.

kao sto sad zale jednog notornog fasistu kao novinara a u stvari urednika mafijaske televizije 7 ciji je vlasnik brano micunovic ( zvanicno njegova podguzna muva dzigi grbovic).

svaka im je prica takva.

kao sad za cerku vita nikolica. kao njoj prete LoL

ona je urednica jednog novog portala M a u stvari anb/ narko kartel ih finansira.

objavljuju danima lazne transkripte u kojima pise da skaljarci hoce da ubiju mila ( vucic + milo) i da je sa njima povezan dritan ( objavljuju fotke s adritanom i raznim likovima koji mu prilaze po kafanama i slikaju se sa njim. btw kudravi se slika 20-ak ljudi dnevno).

ista prica kao kad pitaju ko je vlasnik bemaxa a onda se pojavi ubovic ( prijatelj prvog mafijasa) kako je on formalni vlasnik. najveca firma u crnoj gori.

 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...