Jump to content
IGNORED

Liberalizacija SPC


ObiW

Recommended Posts

Nemam ništa protiv litija, nek se šetaju ljudi, imaju pravo na to. I nek se vidi koliko naroda ih podržava, da vidimo gde smo izvan svog bubble-a.

Ali zato mora i prajd da se održi. i imalo lepu ravnotežu.

Link to comment
5 hours ago, bradilko said:

hehehe kako se prospes vrlo brzo.

potpuno druga stvar. nosioci fasizma u crnoj gori su najpre organizacije kao dps ( btw oni su slali tenkove na dubrovnik), sdp, danu, razne nvo i pojedinci kao nikolaidis, mijo boxer, zoja djurovic, milo (+ prvi mafijas evrope) i jos gomila tog fasistickog sljama.

minivju sa puhovskim

https://www.vijesti.me/vijesti/politika/621137/djukanovic-prepreka-napretku-ka-eu-ali-je-igrac

naravno milovim kmetinama i fasistima preobucenima u evropejce se nije dopao.

jer je sve u 🥪.

kao sto sad zale jednog notornog fasistu kao novinara a u stvari urednika mafijaske televizije 7 ciji je vlasnik brano micunovic ( zvanicno njegova podguzna muva dzigi grbovic).

svaka im je prica takva.

kao sad za cerku vita nikolica. kao njoj prete LoL

ona je urednica jednog novog portala M a u stvari anb/ narko kartel ih finansira.

objavljuju danima lazne transkripte u kojima pise da skaljarci hoce da ubiju mila ( vucic + milo) i da je sa njima povezan dritan ( objavljuju fotke s adritanom i raznim likovima koji mu prilaze po kafanama i slikaju se sa njim. btw kudravi se slika 20-ak ljudi dnevno).

ista prica kao kad pitaju ko je vlasnik bemaxa a onda se pojavi ubovic ( prijatelj prvog mafijasa) kako je on formalni vlasnik. najveca firma u crnoj gori.

 

 

Da jasno, litije u Crnoj Gori su prije svega liberalne i emancipatorske. 

Ja u ovom tvom postu ništa ne bih diro. O svojem svjetonazoru ti sam najbolje pišeš. Litije su mračne samo u Beogradu. U Podgorici su super kad treba da dovedu moje na vlast. Jasno... 

Svakako, simpatično objašnjenje kako su litije u Podgorici urbane i antifašističke (još malo pa će biti da su puštali Ekaterinu i  partizanske pjesme:D), a u Beogradu rural i fašističke.

 

 

Edited by milfisland
Link to comment

a pa ovo o majkama i abortusu je srao i joanikije u crnoj gori, a na drzavnoj televiziji i omiljeni pop intelektualaca, gojko perovic. da promijenimo teziste, drzavna televizija je zvala popa da 2022. kao altera pars da svoje misljenje o abortusu.

jebem im mater svima.

 

 

to se desilo doslovno dan po izglasavanju americke regulative koja odluku o zakonitosti abortusa vraca na nivo drzave clanice.

a malo i oko onog hrtvatskog slucaja.

 

 

Edited by morgana
  • +1 2
Link to comment
Just now, morgana said:

a pa ovo o majkama i abortusu je srao i joanikije u crnoj gori, a na drzavnoj televiziji i omiljeni pop intelektualaca gojko perovic. da promijenimo teziste, drzavna televizija je zvala popa da 2022. kao altera pars da svoje misljenje o abortusu.

jebem im mater svima.

 

 


+1

 

  • +1 1
Link to comment
28 minutes ago, Filozof manijak said:

NIšta, promenićemo Vučića,  kao vi MIla :D

 

Samo sa kime? Obradovićem? Zanokticom? Sa onim kojega Crkva postavi. Makar je tako u naše krajeve. :D

  • +1 1
Link to comment

Evo AV u Sloveniji izjavio, parafraziram, : Zvao sam oca da ga pitam jel bio, kaže jeste. Ja ne bih nikad išao i ne slažem se sa nijednom rečju koja je tamo izgovorena, niti jednom!



....shiit has hit the fan.

  • Haha 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...