Jump to content
IGNORED

Liberalizacija SPC


ObiW

Recommended Posts

1 hour ago, Frank Pembleton said:

Porfirija su Karići "polivali parama iz šmrka" i mnogo su se razočarali kad je u REM glasao da im se oduzme frekvencija za BKTV emoji849.png

.... Shiit has hit the fan!
 

 

Što će reći da bi mogao još neke da izda sad kad je na tronu... :cool:

Link to comment

Dobar izbor,  spoj zavidnog teološkog znanja i modernog hrišćanskog aktivizma. Iguman manastira Kovilj, lečenje narkomanije, pomoć siromašnima, predavanje pastirske psihologije na Teoloskom... Šteta što njegov izbor za Patrijarha nije doživeo Vladeta Jerotić...Jerotic je po meni imao vise uticaja na njega nego izvikani vladika Irinej Bulovic

 

Edited by slow
  • +1 3
Link to comment
3 minutes ago, msv said:

 

Što će reći da bi mogao još neke da izda sad kad je na tronu... :cool:

tada je na vlasti bila DS, tako da je mala verovatnoca da izda, vise da radi kako mu se kaze... 

 

Link to comment

Za pocetak, prvi patrijarh rodjen posle ii svetskog rata, i prvi posle duže vremena  koji je završio redovnu srednju školu. Deluje mi životnije od ljudi koji su posle osnovne išli u bogosloviju. Videćemo

Link to comment
Just now, Kampokei said:

Ako ga zdravlje posluži, može da bude patrijarh više od četvrt veka. 

 

Čisto iz radoznalosti, jel Čurug kolonističko ili baš lalinsko mesto? 

Lalinsko... Šajkaška, tu malo kolonista ima, ugavnom u Budisavi koja je bila Madjarska pre wwII, ostala mesta su Vojvodjanska (Šajkaš, Vilovo, Lok, Gardinovci, Kovilj, Čurug, Mošorin, Titel)

  • Hvala 1
Link to comment
1 hour ago, lo zingaro said:

Prethodnik je zadao visoke standarde s onim da je sam gospod poslao Zhvalavog. Da ga nadmashi, u najmanju ruku morace da preuzme urednishtvo Informera.

To me ne bi začudilo :D

Link to comment
10 minutes ago, Hamlet Strašni said:

Za pocetak, prvi patrijarh rodjen posle ii svetskog rata, i prvi posle duže vremena  koji je završio redovnu srednju školu. Deluje mi životnije od ljudi koji su posle osnovne išli u bogosloviju. Videćemo

shto kazu u filmu, de je da je ladno mu je :hihi:

 

bukvalno videcemo.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...