Jump to content
IGNORED

Liberalizacija SPC


ObiW

Recommended Posts

Quote

Veliki je rizik ispraćaj i sahrana partijarha Irineja, moja dužnost je da to kažem, takav skup nije epidemiološki prihvatljiv, ali ga niko ne može zabraniti, rekao je danas za RTS epidemiolog i član Kriznog štaba Predrag Kon.

 

:vermez3:

Link to comment
32 minutes ago, adam said:

sad mi nesto pade na pamet... ova korona ladno moze da slozi kockice pahomiju. :ph34r:

ne znam na šta ti misliš, ali na ovo šta sam ja pomislio, božemeoprosti, ne ide taj namračeni smajli

Link to comment

Da, niko ga ne može zabraniti...

 

Da bar imamo nešto, mislim da se zove država, pa da imamo nešto, kako se ono zove, recimo, neka vlada... Pa da onda ta vlada donese odluku da se zabranjuje okupljanje ljudi... Pa da onda ako se to ne poštuje  pošalju neki, kako ono ide, policajci, jel' tako, koji rasteraju te što se skupljaju...

 

Jbg, šteta što nemamo tu državu, onda bi mogli da zabranimo, ovako ništa...

  • +1 1
Link to comment
12 minutes ago, radisa said:

Da, niko ga ne može zabraniti...

 

Da bar imamo nešto, mislim da se zove država, pa da imamo nešto, kako se ono zove, recimo, neka vlada... Pa da onda ta vlada donese odluku da se zabranjuje okupljanje ljudi... Pa da onda ako se to ne poštuje  pošalju neki, kako ono ide, policajci, jel' tako, koji rasteraju te što se skupljaju...

 

 

Mogli bi to lagano, čak i ova vlada, ali problem je što je loše za rejting

Link to comment

Skupljaju popovi po srbiji( kv, ča) ljude i zakupljuju autobuse za organizovan dolazak na sahranu. Jebes virus.
Otkad je to spc skliznula u totalnu destrukciju?

Послато са SM-J530F помоћу Тапатока

Link to comment
13 minutes ago, munze said:

Skupljaju popovi po srbiji( kv, ča) ljude i zakupljuju autobuse za organizovan dolazak na sahranu. Jebes virus.
Otkad je to spc skliznula u totalnu destrukciju?

Послато са SM-J530F помоћу Тапатока
 

 

To je samo dokaz da Đedo i Irinej nisu imali isti status među vernicima.

 

Amfiju nisu trebali SNS busevi i lanč paketi da mu na ispraćaj dođe pola Crne Gore.

Iri ako parkić uspe da popuni

  • +1 1
Link to comment
17 minutes ago, April said:

 

To je samo dokaz da Đedo i Irinej nisu imali isti status među vernicima.

 

Amfiju nisu trebali SNS busevi i lanč paketi da mu na ispraćaj dođe pola Crne Gore.

Iri ako parkić uspe da popuni

a pazi, kad se sve sabere razlika je nebitna.

Link to comment
7 hours ago, adam said:

meni deluje da ce sve ostati po starom jer zaokret kosta.

 

mozda sluzba ne moze da se oporezuje al prodavnica, kafana i ulaznica u manastir i te kako moze.

 

Za koji manastir se prodaju ulaznice? :unsure:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...