Jump to content
IGNORED

Liberalizacija SPC


ObiW

Recommended Posts

srećna Slava @Hamlet Strašni  :),  da iduće godine slaviš onako kako želiš.

 

Moji rođaci u bih (tri porodice) se pokazali odgovorni, svi slave porodično.

 

Samo jedni (svi u kući prebolovali), primaju goste, ali su bili korektni i rekli svima ko je pozvan, pa ako gosti žele da dođu (a žele - ludaci), neka dođu.

Edited by dùda
Link to comment
2 hours ago, Hamlet Strašni said:

Danas mi po treći put od epidemije bio sveštenik u kući. Proletos me zvao da

pita da li hoćemo da dođe. 
 

Svaki put maske, obred prilagođen epidemiji - bez ljubljenja krsta i slično. 
 

Danas je kolač sečen. Neposredno pre lomljenja je temeljno naprskao ruke alkoholom. Žito nije jeo da ne bi skidao masku i sve je pevao bez trebnika da ne bi dirao knjigu.  Sve je trajalo mnogo kraće nego obično, ali je bilo u skladu sa

situacijom i svi se mnogo lepše osećamo. 
 

Posle mi je rekao kako namerno ide po crkvi gore dole sa maskom da bi ga ljudi videlo, da bi i oni nosili maske. 
 

 

 

Srećna slava. 

 

No javlja mi se da je tvoj pop izuzetak a ne pravilo.

Link to comment

Ja ne razumem te popove... Episkop valjevski, mitropolit primorski, patrijarh... Nije sala, ali stvarno ko je sledeci...

Pritom sramote i drzavu bez obzira sto je sekularna...

Umesto da se ponasaju zastitnicki prema narodu, oni pokazuju kako ne treba. Ok, mozda ne to poenta. Zrtvuju se da bi eksperimentalno pokazali sta ce biti ako...

Link to comment
problem sa velikim brojem vernika je sto smrt dozivljavaju kao pobedu (ukoliko nisu skrenuli s puta, pravoslavnog)
daj jebote kao na primer ko tachno??? 4 babe koje metanishu po crkvi svaki dan.

i na rechima svi bash jaki i po tudjim ledjima :dry:

ko je na tom putu tachno, osim da viri u tudje suknje i prozore i zdere kad se ukaze prilika?

jebeni pagani.



sent from bubamoto

  • +1 1
Link to comment

To nisu vernici...

Setih se sad kad sam bio i sred drugog talasa sa nekim strancima u Vaznesenjskoj crkvici kod Beogradjanke, petoclana porodica ljubi patos, sve zivo ljubi, kleci, ustaje... 

Sramota me bilo da kazem da je to nas poznati pevac Sergej Cetkovic...

Link to comment

pa shto se ovi ne zivkaju s gospodom u svoja 4 zida?

a i lako je dok se na rechima cheka poziv, niko ne zna kakav ce da bude kad zazvoni dry.png

i pricha o tome je oholost nevidjena.

sent from bubamoto



Link to comment
Ja ne razumem te popove... Episkop valjevski, mitropolit primorski, patrijarh... Nije sala, ali stvarno ko je sledeci...
Pritom sramote i drzavu bez obzira sto je sekularna...
Umesto da se ponasaju zastitnicki prema narodu, oni pokazuju kako ne treba. Ok, mozda ne to poenta. Zrtvuju se da bi eksperimentalno pokazali sta ce biti ako...
Zna li sta od Niksickog vladike? I on je bio zaravnjao u pozitivu. Ne mogu sad da se setim da li je jos neko...
Imace Sabor imunitet stada do election day.
Svedski model keva, sto se ono kaze.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...