Jump to content
IGNORED

Liberalizacija SPC


ObiW

Recommended Posts

  • 4 weeks later...

Znam da je vest prilicno nebitna ali ja sam danas nakon saopstenja Grigorija i odgovor Irineja nekako razumeo da se Grigorije polako sprema za sledeci posao u zivotu, predsednika Srbije. Team Grigorije. Dace bog, velik je Alah i ostalo.

Link to comment

Pa ne ide to baš tako, račinavanje vladike mora biti dobro obrazloženo i mora biti većinska odluka kompletnog Sabora, vidiš da nisu mogli ni Kačavendu ni Pahomija nego su im sugerisali "povlačenje"

Link to comment

Pa nije ni Grigorije tikva bez korijena, ima on neku ekipu u Saboru, samo što je trenutno u defanzivi. Zato je Grigorije i nogiran u Njemačku. 

Link to comment

pa ocigledno mu neko drzi stranu

ali gde su ti ljudi u javnosti

to bi morali biti neki stariji vladike makar 2,3 njih

 

to proterivanje u nemacku sam tad shvatio kao zutu kartu

 

ono sto mi laicki deluje kao moguc scenario (niti znam organizuciju spc, niti stanje u samom sinodu) je da postoje dve struje (uvek postoje jbg) pa da ova opozitna "stiteci" gligorija uteruje kurac njegovom preosvestenstvu zameniku patrijarha srpskog irineja

Link to comment

Pa drže oni njemu stranu, ali je trenutno protivna struja (Irinej jeBački prvenstveno) je glavna, jača i glasnija, on je Grima Crvjezik koji šapuće u uvo onom senilnom patrijarhu, tako da je i Grigorije strateški malo povukao nogu, jer je biologija na njegovoj strani. 

Link to comment

Irinej tzv vladika jebački od svih boja je trenutno najveće zlo u SPC

Nije da je ta organizacija nešto  i sama bolja, ali Irinej je maliciozniji i od vešca kralja od Angmara, trenutno

Link to comment
On 8.7.2020. at 7:57, Filozof manijak said:

Irinej tzv vladika jebački od svih boja je trenutno najveće zlo u SPC

Nije da je ta organizacija nešto  i sama bolja, ali Irinej je maliciozniji i od vešca kralja od Angmara, trenutno

 

Trenutno? Takav je od 90, valjda se svi sećamo kakav je bio u ratnim godinama.

Link to comment
 
Trenutno? Takav je od 90, valjda se svi sećamo kakav je bio u ratnim godinama.
Irinej je realno glavni tamo vrlo dugo...

.... Shiit has hit the fan!

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...