Jump to content
IGNORED

Domaci bendovi


sherman

Recommended Posts

Rebel Star, nastavak da kažemo neke slične/drugačije priče Milana Glavaškog(Evabraun) novi album najavljuju za 15. Septembar, a sada u nedelju će biti preslušavanje albuma na bandcamp-u.


"Pridružite nam se u nedelju 10.9. da zajedno preslušamo Sedmo nebo, sedmi album Rebela. Sedmo nebo je dokument o sazrevanju. Bavimo se novom realnošću sveta i društva u kojima živimo. Otvaramo ozbiljne teme koje sa velikom energijom prati opasno razrađen bend. To je fotografija na kojoj izgledamo malo starije, iz jednog ugla srećno, iz drugog tužno ali uvek svesno. Vole vas Rebel Star."

 

Novi singl "Ponoć" se može preslušati na njihovom profilu.

https://rebelstar-music.bandcamp.com/album/sedmo-nebo 

 

Prva dva njihova albuma su prava poslastica, gde su kroz ostale albume malo menjali zvuk, ali svakako mislim da treba ispratiti zvuk koji više nije toliko aktuelan među mlađoj populaciji :)

 

  • +1 3
Link to comment
  • 2 weeks later...
On 13. 9. 2023. at 22:31, Klara said:

 

 

Una je posle otišla u neki skroz drugi pravac, koji mi se nije svideo. Probala je da radi sve sama kao i auto tune. Sad već neko vreme ni ne znam šta radi, izgubih je sa radara.

 

Lešnici divlji - savršena stvar

Link to comment
3 hours ago, Klara said:

Priznaj da imaš neku svoju olejlistu odakle izvlačis ove sada već nove stare stvari iz doba Myspace-a? :)

Šteta što inje nisu nastavili dalje ali došlo je do zamora materijala, koliko se sećam. Imam još negde snimke sa jednog njihovog koncerta :)

 

Omiljena mi je Skrivenosemenica

Edited by I*m with the pilots
  • +1 1
Link to comment

Setih se Inja kad je kolega rekao da jedva čeka svoj red na kafu i co2, čula sam je prvi put nekada davno na B92. Inače, plejliste uvek i svuda, blago treba sačuvati. :happy: 

Na ovoj temi mi uvek prvo na um padnu bendovi koji ili više ne postoje ili su se davno slušali. Ili nešto polu(ne)poznato.

 

 

 

Link to comment

danas je emisija na radio aparatu posvećena grupama koje više ne postoje

 

blok aut

darkwood dub

goribor

i još neko kog sam zaboravio

 

zapravo sam hteod a kažem da nisam do sada znao da goribor više ne postoji

 

to je baš šteta mislim da ih nikad nisam uhvatio uživo a mislim da su imali taj the doors koncertni vibe 

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment

 

:lolol:

 

Liriksoti: Po cile noći uči je iz librota Da bi moga vidit Valentinota Gitarist Kvinota Gitarist Kvinota "Ostav se, sinko, tih nebeskih zvizdota, Poj di imo ženskih, kokainota..." "Ali, pape, jo ne bi ti bit gitarist Kvinota Gitarist Kvinota" Onda je ču apel sa Marsota: Oću čut solo Brajan Mejota! Oću čut SOLO! Gole guzice na bičikletama po danu, a po noći čitan Karlota Ne Kazinotija, vengo Saganota Sve miljarde Innuendota Zoljni cent bi da za Valentinota Jebenti Kvinota Jebenti Kvinota Onda san ču apel sa Marsota: Oću čut solo Brajan Mejota! Oću čut SOLO!

  • Wub 2
Link to comment
2 hours ago, Eleniko said:

danas je emisija na radio aparatu posvećena grupama koje više ne postoje

 

blok aut

darkwood dub

goribor

i još neko kog sam zaboravio

 

zapravo sam hteod a kažem da nisam do sada znao da goribor više ne postoji

 

to je baš šteta mislim da ih nikad nisam uhvatio uživo a mislim da su imali taj the doors koncertni vibe 

 

Ja sam jednom slusao Goribor uzivo, na Beer Festu, kada su ga premestili na NBGD i to tipa u 3 ujutru. Tad mi nesto nije leglo, dal zbog prostora, dal zbog ne znam cega, bili su malkice zbunjeni, bilo je ono ljudi i to dosta, ST je naravno bio okrenut poluledjima ka publici sa bejzbol kacketom. Mislim da su klubovi njihov prirodni habitus.

A ST radi i dalje, doduse iz ZGBa, ovo sam poslednje cuo od njega

 

 

  • +1 2
  • Hvala 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...